Karizma Haber-karizmahaber.com

Oda Başkanları Öneriyor Büyük Birlik Partisi Çözüme Kavuşturuyor.

05 Ağustos 2022 - 14:01
Oda Başkanları Öneriyor Büyük Birlik Partisi Çözüme Kavuşturuyor.

SERVİS ARAÇLARI SAHİPLERİNDEN VE ÇARŞAMBA ŞOFORLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKANINDAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA DESTİCİ’YE TEŞEKKÜR

Oda Başkanları Öneriyor Büyük Birlik Partisi Çözüme Kavuşturuyor.

Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Musa Bala ve yönetiminin Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, servis araçları yönetmeliğinde ki değişikliklerin yapılması hususunda yardım talebinde bulunması üzerine Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ve ilgili bakanlara konuyu arz etmelerinden sonra servis araçlarında ki yönetmenlik değişikliği talebi beklendiği gibi sonuçlanmış olup resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

Başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve Bakanlara şoför esnaflarımız adına şükranlarımızı arz ediyoruz.

 

Buna göre koltuk sensörü, 3 nokta emniyet kemeri iç mekanı gösteren beyaz cam uygulamaları,

2017 model araçlar için 01.07.2024, tarihine

2016 model araçlar için 01.07.2025 tarihine

2015 ve öncesi model araçlarda 01.07.2026 tarihine kadar aranmayacaktır. Şu an muayene için bekleyen servis araçları muayenelerini yaptırabilirler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.