Karizma Haber-karizmahaber.com

FATSAMIZA YAKIŞAN BİR HİZMETE KAVUŞMAK ÜZEREYİZ

FATSA’NIN MODERN KAPALI PAZAR YERİNE KAVUŞMASINA ÇOK AZ KALDI

FATSAMIZA YAKIŞAN BİR HİZMETE KAVUŞMAK ÜZEREYİZ
27 Nisan 2022 - 15:25

FATSA’NIN MODERN KAPALI PAZAR YERİNE KAVUŞMASINA ÇOK AZ KALDI

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Kapalı Pazar Yerinde Seyyar Pazarcılar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katılarak pazarcı esnafları ile bir araya geldi.
Siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kurulu temsilcileri ve mahalle muhtarlarının da katıldığı iftar yemeğinin açılış konuşmasını Seyyar Pazarcılar Derneği Başkanı Adil Kiraz yaptı. Başkan Kiraz iftar yemeğine katılan herkese gönülden teşekkür ettiklerini söyledi.
Seyyar Pazarcılar Derneği Başkanı Adil Kiraz’dan sonra kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Fatsa ve bölge halkının modern bir kapalı Pazar yerine kavuşmak üzere olduğunu belirterek, “Kapalı Pazar Yerinin açılması evet biraz uzadı ama bittiğinde pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız Fatsamıza yakışan bir hizmete kavuşmuş olacak. Kapalı Pazar Yerimizin hayata geçmesinde büyük katkısı olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ederim.” dedi.
Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar iftar yemeği sonrası Kapalı Pazar Yeri alanında pazarcı esnafları ile incelemelerde bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.