Karizma Haber-karizmahaber.com

FATSALILARDAN AÇIK HAVA SİNEMA ETKİNLİĞİNE TAM NOT

FATSALILARDAN AÇIK HAVA SİNEMA ETKİNLİĞİNE TAM NOT
06 Ağustos 2022 - 23:50

Fatsa Belediyesi 10. Çınar Festivali etkinlikleri kapsamında Yeşilçam’ın efsane filmlerinden olan Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın başrol oynadığı “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmi Açık Hava Sinema etkinliğinde vatandaşlara izletildi.  Açık sinema etkinliğine büyük ilgi gösteren Fatsalı vatandaşlar “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmini daha önce televizyonda defalarca izlediklerini ancak açık hava sinemasında yaz akşamlarının serin havasında izlemenin keyfinin bir başka olduğunu söylediler.  Açık sinema filmi oynarken uzun kum plajının otoparkında üzerinde “Al Yazmalım” yazan küçük bir kamyon basın mensuplarının ricası üzerine filmin oynandığı alana getirildi. Üzerinde “Al Yazmalım” yazan kamyonu gören vatandaşlar bir ara film izlemeyi bırakıp kamyon önünde bol bol hatıra fotoğrafı çekindiler.

PANDEMİ SONRASI AÇIK HAVA SİNEMASI ÇOK İYİ OLDU

Açık sinema filmi sonrası duygu ve düşüncelerini belirten Fatsalı vatandaşlardan Emine Yılmaz bu tür etkinliklerin  daimi olmasını istediğini belirterek, “Çok güzel bir etkinlik  olmuş. Belediye Başkanımıza teşekkür ederim.” dedi.

Açık sinema etkinliğinin pandemi sonrası çok güzel bir etkinlik olduğunu ifade eden Sena Andıç ise, “Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun bu organizasyonlar çok güzel oldu.” diye konuştu.

Fatsa’ya Konya’dan tatile geldiklerini söyleyen, Hatice Şen’ de  “Beni buraya arkadaşlar getirdi. Açık Hava Sineması var çok güzel dediler. İyi ki gelmişiz ortam çok güzel böyle bir yerde sinema izlemek çok güzel herşey çok güzel.” şeklinde konuştu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.