Karizma Haber-karizmahaber.com

Erdoğan kendi partisindeki vekillere çok kızdı: Hakkımı helal etmiyorum

01 Şubat 2023 - 15:28
Erdoğan kendi partisindeki vekillere çok kızdı: Hakkımı helal etmiyorum

AKP grubunda yaptığı konuşmada Genel Kurul’da toplantılara katılmayan milletvekillerine sitem eden Cumhurbaşkanı Erdoğan sert çıktı: Hakkımı helal etmiyorum…

Erdoğan AKP’li vekillerine sert çıktı

facebook sharing button

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Muhalefeti eleştirip gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, daha sonra partisinin vekillerine sitem etti.

“BEN DE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Genel Kurul’daki toplantılara katılmayan vekillere sert çıkan Erdoğan, “Burada üzülerek bir şeyi söylemek istiyorum; grubumuzun maalesef Genel Kurul’da toplantılara katılmada sıkıntı yarattığını dün öğrendim. Bu beni ciddi manada üzdü.

“MİLLET KENDİ KASASINDAN MAAŞ VERİYOR”

Bu millet kendi kasasından maaşı veriyor ve bu maaşla, milletvekili arkadaşlarımız bu görevi yapıyor. Genel Kurul’da eğer yoklamalarda benim milletvekili arkadaşlarım bulunmazsa bu millet hakkını sizlere helal etmez. Kim gelmediyse ben de hakkımı helal etmiyorum. Bu sıradan bir olay değil.” dedi.

“ALDIĞINIZ MAAŞLAR HARAMDIR”

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Eğer milletvekili olmuşsan burada görevini hakkıyla yerine getireceksin. Aldığınız maaşlar haramdır, bunu da böyle bilin…”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.