hava 19° Orta
DOLAR 21,5235 % % 1.18
EURO 23,1674 % % 1.04
GRAM ALTIN 1.355,27 % % 1,08
ÇEYREK A. 2.215,87 % % 1,08
BITCOIN 25.959,99 % -1.989
SON DAKİKA

ALTINORDU’NUN HİZMET ATAĞI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ ŞEHRİ KONFORLU YOL AĞLARIYLA ÖRÜYOR

Son Güncelleme :

08 Kasım 2022 - 10:34

/ 3 kez okundu.
ALTINORDU’NUN HİZMET ATAĞI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ ŞEHRİ KONFORLU YOL AĞLARIYLA ÖRÜYOR

Başkan Aşkın Tören’in yaşanabilir ve modern şehir hedefi doğrultusunda başlattığı ulaşım seferberliğini sürdüren Altınordu Belediyesi, şehre standardı yüksek güvenli ve konforlu yollar kazandırmaya devam ediyor.

Beş mahalleyi birbirine bağlayan grup yolu niteliğindeki önemli güzergahlardan biri olan Kökenli mahallesi Kocagöl yolu sıcak asfalt konforu ile buluşturuldu.

5 MAHALLEYE VE BİNLERCE VATANDAŞA HİZMET VERECEK YOLA SICAK DOKUNUŞ

Başkan Aşkın Tören’in 72 kırsal mahalle için başlattığı beton yol seferberliğinde sona gelen Altınordu Belediyesi ekipleri, hava koşullarının elverişli olduğu tüm zamanları değerlendirerek hummalı bir sıcak asfalt çalışması da yürütüyor. Bir taraftan beton yollar bir taraftan da sıcak asfalt çalışmalarıyla şehrin ulaşım ağı modern ve konforlu bir yapıya kavuşuyor.

Kökenli, Teyneli, Akkese, Günören, Kayadibi mahalleleri ve bölge sakinlerine hizmet verecek grup yolu niteliğindeki güzergâh için vatandaşların on yıllardır süren sıcak asfalt özlemi Başkan Aşkın Tören’in talimatı ile son buldu. Yapılan çalışmalar ile Kökenli mahallesi Kocagöl yolu sıcak asfalt konforuna kavuşturuldu.

Kökenli mahallesi Kocagöl sokakta bulunan hummalı bir çalışma yürüten ekipler 1600 metrelik güzergahı kısa sürede sıcak asfalt konforuyla buluşturdu. Birçok mahalle ve binlerce vatandaşa hizmet verecek yolun sıcak asfalta kavuşması vatandaşlar tarafından memnuniyetle ve sevinçle karşılandı.

BAŞKAN TÖREN “MİLLETİMİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEK İLE DURMAKSIZIN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla merkezde ve kırsalda şehrin çehresini değiştiren Başkan Aşkın Tören, “hemşehrilerimizin yıllardır süren hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bir taraftan beton yol seferberliği, bir taraftan da asfalt seferberliği ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Sıcak asfalt ile buluşturduğumuz yol 5 mahallemize hizmet verecek önemli bir alternatif güzergâh olarak vatandaşlarımız için hem seyahat süresini kısaltacak hem de ekonomik bir ulaşım imkânı sunacak. Aynı zamanda 1600 metrelik sıcak asfalt çalışmamız ile bu mahallelerimizin D855 karayoluna bağlantı yolu da konforlu bir yapıya kavuştu.

Mahallemize ve bölge sakinlerimize hayırlı olsun. Bütün şehir eşit hizmet ilkesi ile merkezde ve kırsalda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Sıcak asfalt çalışmalarını memnuniyetle karşılayan Kökenli muhtarı Onur Çakmak ve mahalle sakinleri hizmetleri için Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.