Karizma Haber-karizmahaber.com

ORDU VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU

07 Şubat 2023 - 14:12
ORDU VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan depremlerden etkilenen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçları için Valiliğimiz koordinasyonunda ayni ve nakdi yardım çalışması başlatılmıştı.

Valiliğimiz koordinesinde ve AFAD’ın organizasyonunda yürütülen yardım çalışmalarına yardımsever Ordulu hemşehrilerimiz, resmi ve özel kurum ve kuruluşlarımız, iş dünyamız, STK’larımız gönülden katılarak, müthiş bir dayanışma örneği göstermektedirler. Deprem bölgesine yardımda bulunan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
Ayni yardımda bulunmak isteyen kişi veya kurum/kuruluşların, yapacakları giyecek, gıda, temizlik, hijyen malzemelerini Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’ndeki depomuza teslim etmeye devam edebilirler. Burada toplanan yardım malzemeleri tırlara yüklenerek, AFAD’ın koordinasyonunda deprem bölgesine gönderilmektedir. Bu süreçte, yapılacak ayni yardımların AFAD’ın koordinasyonunda yapılması, büyük önem arz etmektedir.
Nakdi yardımda bulunmak isteyen kişi veya kurum/kuruluşlar, AFAD Başkanlığının başlattığı yardım kampanyasında belirtilen banka hesaplarına veya Valiliğimiz bünyesindeki Ordu Kamu Hizmetlerini ve Sosyal Hayatı Destekleme Derneği’nin Vakıfbank Ordu Şubesindeki IBAN TR13 0001 5001 5800 7285 9921 36 nolu hesabına yapabileceklerdir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.