Karizma Haber-karizmahaber.com

Vali Sonel, Kabadüz-Çambaşı Yaylası’nda

30 Ocak 2023 - 9:19
Vali Sonel, Kabadüz-Çambaşı Yaylası’nda

Ordu Valisi Sonel, Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası’nda  OBB ve Kabadüz Belediyemizce düzenlenen “18. Çambaşı Kış Festivali”ne katıldı.

Kabadüz Kaymakamı Yasin Şahin, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Numan Öksüz, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sait İnan, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, İş İnsanları Mustafa Poyraz, Yalçın Demirel ile birlikte “18. Çambaşı Kış Festivali”ne katılan Vali Tuncay Sonel, festival kapsamında düzenlenen etkinliklerde vatandaşlarla bir arada bulundu.

Vali Sonel, Çambaşı Yaylası’nın merkezinde bulunan esnafları da ziyaret ederek, esnafların hal ve hatırını sordu ve bereketli kazançlar dileğinde bulundu.

Vali Sonel, yaylada karşılaştığı vatandaşlarla kurduğu samimi diyalogları ve çocuklara verdiği çeşitli armağanlarla onların gönüllerini aldı ve gün şenlik havasında geçti.

Festival kapsamında Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nde de kayak yarışları ve Off-Road kulüplerince gösteri de yapıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.