Karizma Haber-karizmahaber.com

Vali Sonel, “Devletimiz Her Daim Vatandaşımızın Yanındadır”

11 Ağustos 2022 - 9:04
Vali Sonel, “Devletimiz Her Daim Vatandaşımızın Yanındadır”

Vali Tuncay Sonel, her hafta düzenlediği “Halk Günü” toplantıları kapsamında bugün de vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Her hafta Çarşamba günlerini kendisiyle görüşmek, dertlerini, sorunlarını ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlarımıza ayıran Vali Tuncay Sonel, bugün gerçekleştirmiş olduğu “Halk Günü”nde 147 vatandaşımızı dinledi.
“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlarımızın öncelikle hal ve hatırlarını soran Vali Sonel, daha sonra bire bir görüştüğü vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun, sıkıntı ve taleplere, toplantıda hazır bulunan kurum yöneticileriyle birlikte çözüm bulmak için çaba sarf etti.
İş, sosyal yardım, sağlık gibi konular başta olmak üzere vatandaşlar tarafından iletilen tüm taleplere gereken hassasiyetin gösterildiğinin altını çizen Vali Sonel, “Her hafta düzenlemiş olduğumuz halk günü toplantılarımızla yöre insanımızla bir araya geliyoruz. Onların bize ilettikleri her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerin giderilmesi noktasında çalışma arkadaşlarımızla birlikte çaba sarf ediyoruz. Büyük çoğunlukla da bu talepleri yerine getiriyoruz. Devletimiz her zaman vatandaşımızın yanındadır. Alışveriş kartı, gıda kolisi, sağlık yardımı gibi her türlü desteği yapıyoruz. Amacımız, halk günü toplantılarına katılmak amacıyla Valiliğimize kadar gelen yöre insanlarımızı evlerine mutlu göndermek, devletimizin güler yüzünü, şefkatini onlara göstermektir” dedi.
Vali Tuncay Sonel’in yakın ilgi ve desteği dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirten vatandaşlarımız, “Sayın Valimize çok rahat ulaşabiliyor, sorun ve taleplerimizi iletebiliyoruz. Güler yüzüyle bizlere her zaman yakın ilgi gösteriyor. İsteklerimizi mümkün olduğunca yerine getiriyor. Allah Devletimizden, Sayın Valimizden razı olsun” diyerek, Vali Tuncay Sonel’e hayır dualarını eksik etmediler, teşekkürlerini sunarak, memnuniyetlerini ifade ettiler.
Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantılarında özellikle yaşlı, çocuklu ve uzak ilçelerimizden gelen vatandaşlarımıza öncelik vermeye özen gösterirken, aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli oyuncaklar vererek onları sevindiriyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.