Karizma Haber-karizmahaber.com

ULUBEY’İN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR İKİ İLÇEYE HİZMET VERECEK

29 Ağustos 2022 - 14:58
ULUBEY’İN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR İKİ İLÇEYE HİZMET VERECEK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt hamlesiyle, yollar standardı yüksek konforlu bir yapıya dönüştürülüyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt hamlesiyle, yollar standardı yüksek konforlu bir yapıya dönüştürülüyor. Çalışmalar kapsamında, Ulubey ilçesine bağlı Yenisayaca mahallesinde ki asfalt çalışmaları tamamlandı. Güzergâh, Altınordu ilçesi Günören Mahallesine de bağlantı sağlaması açısından önemli bir ulaşım ağında bulunuyor.

Karadeniz Bölgesi’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip il olan Ordu’da, yol seferberliği sürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarda, vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergahlar, asfalt ve beton yollar ile buluşuyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belirli bir plan ve program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, ilçelerin yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduklarını söyledi.

 

ALTINORDU İLÇESİNE DE BAĞLANTI SAĞLIYOR

 

Ulubey ilçesinden Altınordu ilçesine bağlantı sağlayan güzergahtaki asfalt çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Güler, “ Ulubey ilçemize bağlı Yenisayaca mahallesi Kazancılı mevkiinde başlattığımız emülsiyon asfalt çalışmalarını tamamladık. Bu yol aynı zamanda Altınordu ilçemize bağlı Günören mahallesine de bağlantı sağlıyor. Ulubey ve Altınordu ilçelerimize hayırlı olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.