Karizma Haber-karizmahaber.com

Turhan Çömez: Keşke Erdoğan’ın ülkesinde yayınlansaydı

09 Mayıs 2022 - 10:51
Turhan Çömez: Keşke Erdoğan’ın ülkesinde yayınlansaydı

Güldür Güldür programının fragmanında yer alan Bakan Nebati’nin taklidi ve gündem olan bazı sözlerine yer verilen skeç yayınlanan bölümde yer almadı.

Güldür Güldür fragmanında yer alan Bakan Nebati’nin taklidi ve gündem olan bazı sözlerine yer verilen skeç yayınlanan bölümde yer almadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski doktoru Op. Dr. Turhan Çömez konuyla ilgili yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanı Soylu’nun “Tayyip Erdoğan’ın ülkesinde, bugün herkes kendisini ifade edebiliyor.” sözlerini hatırlattı.

Erdoğan’ın eski sağ kolu Turhan Çömez Süleyman Soylu’yu yine çalışmadığı yerden yakaladı

Güldür Güldür, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin aşırı iyimser açıklamalarını tiye aldığı skecin de içinde yer aldığı bölümü Cumartesi gecesi saat 20:00 yayınlanacağını duyurmuştu.

Komedi skeç programı Güldür Güldür, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin aşırı iyimser açıklamalarını tiye aldı.

Cumartesi yayınlanacak programda Aziz Aslan’ın canlandırdığı karakter, kendisine sorulan sorulara “Bankacılık sektörü ilgi alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk Lirası daha fazla değer kaybedemez, dibini gördü. Durdu burada” diye cevaplar veriyor.

Skeçte ayrıca Nebati’nin bir türlü tutmayan enflasyon tahminleri de tiye alınmıştı.

Skecin kanal yönetiminin müdahalesiyle yayınlanmadığı iddia edilirken, sosyal medyada çok sayıda kullanıcı yaşananlara tepki gösterdi ve açıklama yapılmasını talep etti.

“KEŞKE ERDOĞAN’IN ÜLKESİNDE YAYINLANSAYDI”

Ergenekon davasında ömür boyu hapis cezasıyla yargılanan AKP Balıkesir eski Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski doktoru Turhan Çömez konuyla ilgili yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 2019’da söylediği “Bundan 12 yıl önce Türkiye’de insanlar kendilerini rahatça ifade edemiyorlardı. Dindarlar ‘dindarım’ diyemezdi bu ülkede. 12 yıl önce Alevisi ‘Ben Aleviyim’ diyemezdi, Kürdü ‘Ben Kürdüm’ diyemezdi. Tayyip Erdoğan’ın ülkesinde bugün herkes kendisini ifade ediyor. Kimse korkmuyor, kimse çekinmiyor” sözlerini hatırlatarak

“Süleyman Soylu: ‘Tayyip Erdoğan’ın ülkesinde, bugün herkes kendisini ifade edebiliyor. Kimse korkmuyor, kimse çekinmiyor.’ Keşke Güldür Güldür Show ‘Erdoğan’ın ülkesinde’ yayınlansaydı. Türkiye’de yasak gelmiş skeçlerine…” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.