Karizma Haber-karizmahaber.com

Turhan Çömez AKP döneminde haram para kazanalar için bakın ne dedi

04 Ağustos 2022 - 10:58
Turhan Çömez AKP döneminde haram para kazanalar için bakın ne dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanlarından ve AKP eski milletvekili Turhan Çömez, sosyal medya sitesinde; “Sandıkla gidecekler ama sandıklarıyla gidemiyecekler”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanlarından ve AKP eski milletvekili Turhan Çömez, sosyal medya sitesi Twitter’dan yaptığı paylaşımla haram para kazananları paniğe sevk edecek bir paylaşım yaptı.

Erdoğan’ın eski sağ kolu ve eski doktoru Turhan Çömez AKP döneminde haram para kazananları paniğe sevk edecek cümleyi açıkladı

Recep Tayyip Erdoğan’ın eski sağ kolu, eski doktoru ve AKP eski milletvekili Turhan Çömez sosyal medya sitesi Twitter’dan çok konuşulacak videolu bir paylaşım yaptı. Dizorların konu alan bir paylaşım yapan Turhan Çömez “…sandıkla gidecekler. …sandıklarıyla gidemeyecekler.” notunu da yazdı.

Bu not AKP içinde büyük panik yaşanmasına neden oldu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ANKAPARK nedeniyle oluşan kamu zararına rağmen yargının devreye girmediğini iddia ederek, Adalet Bakanlığı’na 801 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.

Turhan Çömez ayrıca yine sosyal medya hesabından “💡Nebati: “Yabancı bir bakanla konuşuyordum, bana enflasyonumuzun yüksekliğinden bahsetti. 👉Ona ‘ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum, siz %10’la çıkamıyorsunuz’ dedim”

👉Her seferinde “Bundan daha utanç verici bir şey söyleyemez” diyorum ve hep yanılıyorum…” paylaşımını da yaptı.

 

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.