Karizma Haber-karizmahaber.com

SPOR TOTO ALTINORDU SPOR KOMPLEKSİNE YENİ TRİBÜN

23 Nisan 2022 - 12:19
SPOR TOTO ALTINORDU SPOR KOMPLEKSİNE YENİ TRİBÜN

Ordu Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi 2 nolu sahaya 500 kişilik tribün yapılacak.

            Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ordu’ya yapılacak yatırımlarla ilgili protokol imzalanmasının ardından Ordu Valiliği himayelerinden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından çalışmalar başlatılmıştı.

            Altınordu İlçesinde Karşıyaka Mahallesinde bulunan Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi 2 nolu Futbol Sahasına spor severlerin müsabakaları takip edebilmesi için 500 kişilik tribün yapım işi ihalesi yapıldı.

           Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “ Spor Toto Altınordu Spor Kompleksinde bulunduğumuz alan 2 nolu sahamızın tribün yapılacağı alan. Bugün itibariyle Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteğiyle 500 kişilik tribün ihalesini gerçekleştirdik. 2 Nolu saha ve 3 nolu saha arasındaki boş alana 500 kişilik çelik konsollu tribün yapılacak. Böylelikle Spor Toto Altınordu Spor Kompleksimizde bulunan 2 nolu futbol sahamızda da tribün eksikliği giderilmiş olacak. Seyirciler özellikle maçları izlemekte zorluk çekiyordu. Maç trafiğinde de seyircili maçları sadece 1 nolu sahada oynatıyorduk. Bundan sonra hem 1 nolu sahada hem 2 nolu sahada amatör müsabakaları seyirciler tribünden takip edebilecek. İzleyicilerimize şimdiden hayırlı olsun.  Destekleri için başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah spor tesisimizin tüm eksiklikleri adım adım tamamlanmış olacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.