Karizma Haber-karizmahaber.com

Son anketler sonrası AK Parti’de büyük telaş.

06 Mayıs 2022 - 21:01
Son anketler sonrası AK Parti’de büyük telaş.

Son anketler sonrası AK Parti’de büyük telaş. Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarını topluyor

Seçim anketlerinin genelinde AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın büyük düşüş yaşaması AK Parti’de panik yarattı. Kurmaylarını toplama kararı alan Erdoğan başkanlığındaki, “AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”, 3-5 Haziran’da Kızılcahamam’da yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarını topluyor. Son anketler sonrası AKP’de büyük telaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son anketlerin ardından kurmaylarını kampa toplama kararı aldı.

AKP KIZILCAHAMAM’DA TOPLANIYOR

“AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”, 3-5 Haziran’da Kızılcahamam’da yapılacak. Kampta AK Parti’nin 2023 seçimleri için ortaya koyacağı stratejiler ele alınacak.

2023 seçimlerine yaklaşılmasıyla birlikte heyecan artıyor. Son anketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hala en güçlü aday olduğu ortaya konulmuştu. Fakat daha fazlasını istediğini her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, neler istediğini 3-5 Haziran arasında Kızılcahamam’da kurmaylarına anlatacak.

TÜM TEŞKİLATLAR ORADA OLACAK

Bir otelde gerçekleştirilecek 3 günlük toplantıya, AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu, Kurucular Kurulu üyeleri ile milletvekilleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, birim başkan yardımcıları, bakanlar ve bakan yardımcıları katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlaması planlanan toplantı, basına kapalı programlarla devam edecek.

2023 SEÇİMLERİNİN ROTASI ÇİZİLECEK

Salgının ardından yapılacak ilk ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda, AKP’nin 2023 seçimlerine yönelik hazırlıklarının masaya yatırılması, Genel Merkez ve teşkilatların çalışmaları değerlendirilmesi planlanıyor.

Çeşitli sunumların gerçekleştirileceği, istişarelerin yapılacağı toplantının yine Erdoğan’ın konuşmasıyla tamamlanması öngörülüyor.

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.