Karizma Haber-karizmahaber.com

Sedat Peker’in “Pokemon Mehmet” dediği Mehmet Barlas tutuştu.

28 Temmuz 2022 - 8:10
Sedat Peker’in “Pokemon Mehmet” dediği Mehmet Barlas tutuştu.

Sedat Peker’in “Pokemon Mehmet” dediği Mehmet Barlas tutuştu. AKP’ye oy isterken verdiği örneği kimse anlamadı

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas,  köşe yazısında Ukrayna savaşını örnek göstererek 2023 seçimleri için vatandaştan AKP için oy çağrısında bulundu. Barlas, Ukrayna’daki savaşı “ibret” olarak değerlendirerek seçmenin “hata yapmayacağını” düşündüğünü söyledi.

Mehmet Barlas savaşı gösterip seçmenden AKP’ye oy istedifacebook sharing button

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas’tan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas bugünkü köşesinde “Altılı masadan dahiyane fikirler” başlıklı bir yazı ele aldı.

Mehmet Barlas, Ukrayna ve Rusya arasındaki savaşı örnek gösterdi, seçmenden 2023 seçimleri için ‘oy’ istedi.

Barlas ayrıca “Ukrayna olayı ibret olarak gözümüzün önünde dururken seçmenin hata yapacağını hiç tahmin etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Barlas, bugünkü yazısının bir bölümünde, Ukrayna’da 5 aydır devam eden savaşı örnek göstererek 2023’te yapılacak seçimlerde AKP’ye oy istedi.

Barlas, Ukrayna’daki savaşı “ibret” olarak yorumlayarak seçmenin “hata yapmayacağını” düşündüğünü yazdı.

“SEÇMENİN HATA YAPACAĞINI HİÇ TAHMİN ETMİYORUM”

Mehmet Barlas’ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Türkiye’de yaşanan her seçim, bir öncekinden daha önemli olmuştur. 2023 seçimleri Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi olacaktır. Bütün seçim ve referandumlarda Türk halkı hep en doğru karar vermiştir. 2023 seçimleri de böyle olacaktır. Hele Ukrayna olayı ibret olarak gözümüzün önünde dururken seçmenin hata yapacağını hiç tahmin etmiyorum.”

UKRAYNA’DAKİ SAVAŞI VURGULADI

Barlas öte yandan savaş vurgusu yaparak, “Bu yazdıklarım size abartılı gelebilir ama 6’lı masanın saçmalama yarışının geleceği yer eninde sonunda burası olacaktır. Görüldüğü gibi 6’lı masanın altındaki ilham perisi yukarıda oturanların beyinlerini parlatıyor. Ve böylece kimsenin aklına gelmeyen parlak fikirlerle seçmenin önüne çıkıyorlar. Türkiye’de yaşanan her seçim, bir öncekinden daha önemli olmuştur. 2023 seçimleri Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi olacaktır. Bütün seçim ve referandumlarda Türk halkı hep en doğru karar vermiştir. 2023 seçimleri de böyle olacaktır. Hele Ukrayna olayı ibret olarak gözümüzün önünde dururken seçmenin hata yapacağını hiç tahmin etmiyorum” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.