Karizma Haber-karizmahaber.com

Sedat Peker’in bu tweetleri yeniden elden ele dolaşmaya başladı

02 Haziran 2022 - 10:52
Sedat Peker’in bu tweetleri yeniden elden ele dolaşmaya başladı

Sedat Peker’in bu tweetleri yeniden elden ele dolaşmaya başladı | Tekrar retweet etti

Sosyal medyadan yayınladığı videolar ve açıklamalarla gündem olan Sedat Peker’in eski bir paylaşımı sosyal medyada tekrar paylaşılmaya başlandı. İşte ayrıntılar…

Sedat Peker’in paylaşımı elden ele dolaşmaya başladı | Yeniden retweet etti

Geçtiğimiz sene yayınlamaya başladığı videolarla çok konuşulan ve organize suç örgütü kurmakla suçlanan Sedat Peker’in 17 Haziran 2021 yılında kişisel twitter adresinden yaptığı paylaşımlar tekrar elden ele dolaşmaya başladı. Peker’in sosyal medyada yapılan paylaşımları RT etmesi de dikkat çekti.

Peker’in paylaşımı şöyle;

“Kıymetli dostlarım, İzmir HDP il başkanlığına yapılan provokasyon amaçlı saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız. Eğer benim tecrübeme ve samimiyetime inanıyorsanız hiçbir şartla sokağa çıkmayın.” 

2-Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin mehmet ve adamları terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler.

3-Sadece cahil olanlar, gafil olanlar ve aptal olanlar düşmanlarının kurduğu oyunun bir parçası olurlar (bu oyunu kuranlara lütfen hizmet etmeyin).”

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.