Karizma Haber-karizmahaber.com

Sedat Peker iyileşir iyileşmez 4 bomba tweet attı.

05 Haziran 2022 - 10:39
Sedat Peker iyileşir iyileşmez 4 bomba tweet attı.

Organize suç örgütü lideri olarak iddia edilen Sedat Peker iyileşir iyileşmez 4 bomba tweet attı. Seçim günü ne olacağını açıkladı

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in yakın adamı olarak bilinen, “Deli Çavuş” isimli sosyal medya hesabından 4 tweet paylaştı.

Sedat Peker seçim günü ne olacağını açıkladı. İyileşir iyileşmez 4 bomba tweet att

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, daha önce “hangi tahrikler olursa olsun sokağa” çıkmayın diye uyarıda bulunduğunu hatırlatarak, bu kez “Evinize dönmeyin” dedi. Peker’in, “tecrübe konuşuyor” ve “Duyumlarım var” ifadeleri ise dikkat çekti.

İşte Sedat Peker’in yakın adamı olarak bilinen “Deli Çavuş” isimli sosyal medya hesabından paylaştığı tweetler:

1-Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

2-Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

3-Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

4-Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.