Karizma Haber-karizmahaber.com

SAMSUN YEŞİLAY ŞUBESİ,“KENDİN İÇİN İYİ BİR ŞEY YAP” YAZ ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

10 Haziran 2022 - 15:21
SAMSUN YEŞİLAY ŞUBESİ,“KENDİN İÇİN İYİ BİR ŞEY YAP” YAZ ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

SAMSUN YEŞİLAY ŞUBESİ, AKRAN DAYANIŞMASI PROGRAMINA KATILAN ÖĞRENCİLERE BATIPARK’TA “KENDİN İÇİN İYİ BİR ŞEY YAP” YAZ ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

Samsun Yeşilay Şubesi ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle ortak yürütülen “Akran Dayanışması” programına katılan öğrencilere, Batıpark’ta “Kendin İçin İyi Bir Şey Yap” yaz şenliği düzenlendi.

Okullarda bağımlılığın önlenmesi ve öğrencilerde sağlıklı yaşam becerilerinin geliştirilmesini amaçlayan programın kapanış etkinliğinde Batıpark’ta bir araya gelen öğrenciler, dragon bot yarışı, duvar tırmanışı, slackline (ip yürüyüşü), oryantiring ve çeşitli oyunlarla eğlenceli anlar geçirme şansı buldu.

Samsun’un çeşitli ilçelerinden ve il merkezinden projeye dahil olan 23 okuldan gelen öğrencilerin katıldığı etkinlik sonrası öğrencilere Samsun Yeşilay Şubesi Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç tarafından çeşitli Yeşilay hatıra hediyeleri verildi.

Çeşitli okullardan 100 öğrencinin katıldığı etkinliğe ayrıca Samsun Yeşilay Şubesi Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Başkan Yardımcısı Dr. Hatice Öz, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ali Kovancı, Sağlık İl Müdürlüğü yöneticileri ve milli eğitim, emniyet, sağlık müdürlüğü personelleri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.