Karizma Haber-karizmahaber.com

ŞAMPİYON MİNİKLER KUPA VE MADALYALARINI BAŞKAN DEMİRTAŞ’IN ELİNDEN ALDI

17 Ağustos 2022 - 15:03
ŞAMPİYON MİNİKLER KUPA VE MADALYALARINI BAŞKAN DEMİRTAŞ’IN ELİNDEN ALDI

KÜÇÜK ADAMLAR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASININ GALİBİ YABPASPOR KULÜBÜ OLDU

İlkadım Halk Eğitim Merkezi “Küçük Adamlar” Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Yabpasporlu sporcular  şampiyonluk kupasını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ile birlikte havaya kaldırdı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen 12 takımın katılımıyla başlayan “Küçük Adamlar” Halı Saha Futbol Turnuvası renkli görüntülerle son buldu. Yaklaşık 15 gün süren ve eleme usulü ile kıran kıran mücadelerin sergilendiği turnuvada dördüncü Kökçüoğlu, üçüncü Kadıköyspor kulübü oldu. Final maçında ise Karasamsunspor ile karşı karşıya gelen Yabpaspor 90 dakika boyunca birbirlerine üstünlük sağlayamayınca penaltı atışlarına gidildi. Penaltı atışlarında 4-3 üstünlük sağlayan Yabpaspor kulübü Şampiyonluk kupasını havaya kaldıran takım oldu.Şampiyonluğu penaltı atışlarında kaybeden Karasamsunsporlu minikler gözyaşlarına boğuldu.

“Amatör spor’a ciddi destek veriyoruz”

Tüm takımlara kupa ve madalyalarının verildiği ödül töreninde konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” İlçemizde amatör sporun gelişmesine büyük destek veriyoruz.Spor, sevgi, kardeşlik ve dostluk demektir. Bu yüzden iyi bir sporcu olmak, her şeyden önce iyi bir insan olmak demektir. Derslerinize iyi çalışın. Eğitimsiz sporun bir anlamı yoktur. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Hepiniz çok güzel bir şekilde mücadele ettiniz, hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

“Sevinçlerini hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirdiler”

Turnuvada Şampiyon olan Yabpasporlu minikler  birincilik madalyalarını sportmen kişiliği ile tanınan Başkan Demirtaş’ın elinden aldı.Ödül töreninin ardından dereceye giren kupa sevinci yaşayan tüm minik ve yıldız futbolcular, başkan Demirtaş’la aileleriyle hatıra fotoğrafı çekindi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.