Karizma Haber-karizmahaber.com

Ordu Valiliği, İl Jandarma Komutanlığı’ndan Basın Açıklaması

25 Nisan 2022 - 18:01
Ordu Valiliği, İl Jandarma Komutanlığı’ndan Basın Açıklaması

Ordu İl Jan. Kom. tarafından, “Çevre Bilinci ve Hayvanları Koruma” konulu eğitim faaliyeti icra edilmiştir. 

Ordu İl Jan. Kom. çevre ve doğal hayatın korunması kapsamında; hayvan  sevgisinin oluşturulması amacıyla . “Çevre Bilinci ve Hayvanları Koruma” konulu eğitim faaliyeti icra edilmiştir. 

 

Ordu İl Jandarma Komutanlığı, çevre ve doğal hayatın korunması kapsamında; çevre bilincinin geliştirilmesi ve hayvan  sevgisinin oluşturulması amacıyla yarının büyükleri geleceğimizin teminatı çocuklarımız  için, Altınordu İlçe J.K.lığı sorumluluk sahasında bulunan Bayadı İlköğretim Okulunda 22.04.2022 tarihi saat 09.00’da Asyş.Şb. Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim K.lığı tarafından “Çevre Bilinci ve Hayvanları Koruma” konulu eğitim faaliyeti icra edilmiştir. 

    Doğayı korumak ve doğaya zarar verici etkenlere karşı bilinçle hareket etmek  için yapılması gerekenler anlatılarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde çocuklarımıza tohumlu kalem hediye edilmiştir. 

   Hayvanların hayatımızdaki yeri ve önemini yönelik Ordu İl J.K.lığında görevli köpek timlerimiz tarafından okul bahçesinde tüm öğrencilere tanıtım ve gösteri faaliyeti yapılmıştır.

             

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.