Karizma Haber-karizmahaber.com

MİNE KOŞAN, MELİHAT GÜLSES, SİNAN AKÇIL, WİLMA ELLES ”TALAT ER”İ YALNIZ BIRAKMADI!

13 Haziran 2022 - 20:58
MİNE KOŞAN, MELİHAT GÜLSES, SİNAN AKÇIL, WİLMA ELLES ”TALAT ER”İ YALNIZ BIRAKMADI!

Uzun yıllardır TRT’de naif duruşuyla hem göze hem kulağa hitap eden başarılı sanatçı ”Talat Er”; yurt içi ve yurt dışı konserlerinde ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Uzun yıllardır TRT’de naif duruşuyla hem göze hem kulağa hitap eden başarılı sanatçı ”Talat Er”; yurt içi ve yurt dışı konserlerinde ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. 17 ayrı makamda 90’a yakın bestesi bulunmaktadır.
 ”Talat Er”in Okyanus adlı şarkısı, TRT albümlerde yılın en sevilen şarkıları arasına girerek yılın şarkısı ödülünü almıştır.

 

Her Daim Aşk adlı albümünden 5 Yıllık bir aranın ardından ise ”Talat Er” bestelerinden oluşan 12+1 şarkılık ”Hediyem Olsun” albümü Zorlu Psm’de muhteşem bir lansman eşliğinde geçtiğimiz gece müzikseverlere sunuldu. Albümde kliplenen ”Can Veririm Senin İçin” şarkısı tiyatrocu ve oyuncu Wilma Elles’in eşliğiyle gerçekleşerek izleyicisiyle buluştu.

 

Lansmana da katılan ”Wilma Elles”; ‘ben şarkıcı değilim ama böyle büyük isimlerle aynı sahnede olmak beni çok heyecanlandırıyor, ”Yok Artık Biz Aşık Olduk” düeti için elimden geleni yaptım gerisi dinleyicimizin takdiri’ dedi.

 

Sahnede aynı zamanda müzikal kariyerinin 35. yılını kutlayan ”Talat Er” yepyeni albümü ”Hediyem Olsun” ile ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; ‘Sevgili dinleyenlerimiz; gönüllerinize dokunmasını ümit ettiğimiz, Engin Kafkas güfteleri&Talat Er besteleri projemiz, bir damlanın okyanusa dönüşmesi gibi, bir hecenin ve notanın bir albüme dönüşmesinin hikayesidir. Bana her daim inanan Engin Kafkas, Yaşar Sezer ve beni destekleyen tüm dostlarımın yanı sıra tüm ekibime sonsuz teşekkür ederim’ dedi.

 

Lansmana katılan isimler arasında usta sanatçılar Mine Koşan ve Melihat Gülses’de vardı. Şarkılarıyla sahnede ”Talat Er”e eşlik eden değerli yorumcular gece boyunca ayakta alkışlandı.

 

Zorlu Psm sahnesinde albümde yer alan tüm şarkıları mini hikayeleri eşliğinde sahnede seslendiren ”Talat Er”; albüm satışlarının ilk 500 tanesinin gelirini sma’lı çocuklara bağışlayacağının bilgisini de verdi.

 

Engin Kafkas güfteleri, Talat Er bestelerinden oluşan ”Hediyem Olsun” albümü Arbaproduction etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!

Image description

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.