Karizma Haber-karizmahaber.com

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak’tan Yeni Yıl Kutlaması

29 Aralık 2022 - 22:21
MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak’tan Yeni Yıl Kutlaması

Yeni yılın tüm olumsuzluklardan sıyrılarak daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu müreffeh bir başlangıç olması en büyük temennimizdir.

Hep beraber yoğun gündem konularının içerisinde geçirdiğimiz 2022 yılını geride bırakırken, yepyeni bir yıla girmenin heyecanı içerisindeyiz. Yeni yılın tüm olumsuzluklardan sıyrılarak daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu müreffeh bir başlangıç olması en büyük temennimizdir.

 

Büyük umutlar ve yeni beklentilerle dolu bir yıla girmenin sevincini yaşarken; birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla, geleceğin büyük Türkiye’sine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

 

2023 yılının; şehrimiz, ülkemiz ve tüm dünya için en başta sağlık olmak üzere barışın hoşgörünün, milli birlik ve beraberliğin yaşandığı, huzurun, adaletin ve mutluluğun egemen olduğu bir yıl olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyor, bu yeni yılda başta şahsınız olmak üzere, tüm değerli hemşerilerime, Aziz Milletimize sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazançlarla dolu günler temenni ediyorum.

Yeni yılınız kutlu olsun…

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.