Karizma Haber-karizmahaber.com

Meral Akşener “Başbakan Akşener” sloganına hangi cevabı verdi.

06 Ağustos 2022 - 13:58
Meral Akşener “Başbakan Akşener” sloganına hangi cevabı verdi.

Meral Akşener “Başbakan Akşener” sloganına hangi cevabı verdi. İYİ Parti lideri Bilecik’te izdihamla karşılandı

Türkiye genelinde yaptığı ziyaretleri Bilecik’te sürdüren İYİ Parti lideri Meral Akşener Pazaryeri ilçesinde vatandaşlara hitap etti.

Meral Akşener “Başbakan Akşener” sloganına cevap verdi: Bu lafı duydum gidiyorum

Veysel Çanakçı İlker Turan Serhat Kaya- Bilecik- Yeniçağ

İYİ Parti lideri Meral Akşener, yurt genelinde yaptığı ziyaretleri Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde sürdürdü. Akşener, yoğun ilgiyle karşılandığı gözlemlenen Pazaryeri’nde vatandaşlara da hitap etti.

Akşener Bilecik’te coşkuyla karşılandı.

Akşener konuşmasında KPSS skandalına değinen ve yaşananlara tepki gösterdi. Akşener konuşması sırasında atılan “Başbakan Akşener” sloganlarına, “İyi tamam. Ben bu lafı duydum gidiyorum” şeklinde esprili bir cevap verdi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Bilecik Pazaryeri ilçesinde yoğun ilgiyle karşılandı.

Akşener ziyaretleri kapsamında ilk olarak Pazaryeri ilçesine geldi. Burada Pazaryeri İlçe Başkanı Ender Metin, partililer ve Pazaryeri halkı tarafından coşkuyla karşılandı.

Akşener yaptığı konuşmada KPSS de yapılan haksızlık ve hukuksuzluklara değindi. Ayrıca Ankaparka harcanan paraya da dikkat çeken Akşener buraya harcanan para ile Pazaryeri çiftçinin ürününe gübre desteği verilebileceğini söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bilecik ziyareti kapsamında Söğüt ve Gölpazarı ilçelerinde esnaf ziyareti yaptıktan sonra akşam üstü Bozüyük ilçesindeki bir otelde Bilecikli sanayici ve iş insanları ile akşam yemeğinde bir araya gelecek.

“VATANDAŞ: PERİŞANIZ BAŞKANIM PERİŞAN”

Akşener’in konuşması şu şekilde;

“Öncelikle burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Büyük bir heyecan duyuyorum. Bütün bu toplantıların, sizlerin bize gösterdiğiniz bu misafirperverliğin bu emeğin vebali vardır. Onun için öncelikle bana ve arkadaşlarıma hakkınızı helal edin. 

– Halktan cevap; Helal olsun…

“İyi ki varsınız bizimlesiniz zamanınızı ayırdınız bizimlesiniz zaman en kıymetli vefadır. Dolayısıyla Cenab-ı Hak; beni ve arkadaşlarımı sizlere karşı utandırmasın. Bizleri sözünden dönenlerden eylemesin. Bizleri haksızlık edenlerden eylemesin. Kul hakkına girenlerden eylemesin. 

Buraya gelirken il başkanımıza dedim ki; neyle geçinir burada yaşayan insanlar? 

“İl başkanı dedi ki; hayvancılık vardır, şerbetçi otu diye bitki yetiştirirler. Ben de bir çiftçinin kızıyım biz günebakan deriz gündöndü deriz siz aydın diyormuşsunuz ayçiçeği yetiştirirler ve hayatlarını böyle sürdürürler. 

-Halk: Perişanız başkanım perişan…

“Bakın kul hakkına girenlerden eylemesin dedim ya; çok basit birşey söyleyeceğim bizim her birimizi şuculuk buculuk üzerinden düşürdüler birbirimize sizi. Siyaseti şuculuk buculuk üzerinden yaptılar. Senin çocuğun işsiz, sen 92 puan çıkar, 58 puanla tayin edilen dayısı amcası olan gençler var.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.