Karizma Haber-karizmahaber.com

Masum Türker’in canlı yayındaki sözleriyle herkes buz kesti.

21 Haziran 2022 - 9:26
Masum Türker’in canlı yayındaki sözleriyle herkes buz kesti.

Masum Türker’in canlı yayındaki sözleriyle herkes buz kesti. Erdoğan’ın övüldüğü sırada

CNN Türk’te katıldığı programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı öven Zafer Şahin’e karşı çıkış yapan Masum Türker’in canlı yayındaki sözleriyle herkes buz kesti.

Zafer Şahin tam Erdoğan’ı överken Masum Türker’in üç saniyelik çıkışı sonrası herkes buz kesti

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında ekonomik krize rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halen neden erken seçim ilan etmediğine dair tartışmada dikkat çeken bir an yaşandı.

Gazeteci Zafer Şahin programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “lider” karakteri olduğu gerekçesiyle ekonomideki tüm fırtınalara rağmen ayakta kaldığını anlatırken, araya bir anlığına giren Demokratik Sol Parti’nin (DSP) Eski Genel Başkanı ve Devlet Bakanı Masum Türker’in söylediklerini herkesi buz kesti.

Zafer Şahin, “Ya öyle bir dönemden geçiyoruz ki bunu istediğiniz kadar yok sayın. Normal şartlarda Recep Tayyip Erdoğan bu kadar güçlü bir siyasi figür olmasaydı, bu rüzgara dayanmak gerçekten çok zordu” ifadelerini kullandı.

Programdaki diğer konuklar da “Doğru” diyerek Zafer Şahin’i destekledi.

Fakat Masum Türker’in Zafer Şahin konuşmasını sürdürürken birkaç saniyeliğine “Erdoğan olmasaydı bu rüzgar olmazdı ki” çıkışını ise stüdyodakilerin hiçbiri anlamadı.

Masum Türker’in o anki hali de sosyal medyada gündem oldu.

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.