Karizma Haber-karizmahaber.com

Kemal Kılıçdaroğlu Erzurum’da böyle karşılandı

02 Ağustos 2022 - 11:41
Kemal Kılıçdaroğlu Erzurum’da böyle karşılandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti yöneticileri ve milletvekilleri ile birlikte esnaf ziyareti ve MYK toplantısı ve kanaat önderleri toplantısı için Erzurum’a geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Erzurum’a gitti. Böyle karşılandı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti yöneticileri ve milletvekilleri ile birlikte; esnaf ziyareti, TBMM Grubu toplantısı, MYK toplantısı ve kanaat önderleri toplantısı için Erzurum’a geldi.

CHP’nin TBMM grubu toplantısı ve MYK toplantısı bugün Erzurum’da yapılacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP yöneticileri ve milletvekilleri, sabah saatlerinde Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan uçak ile Erzurum’a hareket etti.

Kılıçdaroğlu ve parti heyeti, öne kent esnafını ziyaret edecek. Daha sonra, heyet; Erzurum Kongre Müzesi’ni inceleyecek.

CHP’nin TBMM Grubu toplantısı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapılacak. CHP MYK de Erzurum’da toplanacak. Daha sonra kentin kanaat önderleri bir araya gelinecek.

KILIÇDAROĞLU HALAYLARLA KARŞILANDI

Öte yandan Kılıçdaroğlu, Erzurum’da  davul zurna ve halalar eşliğinde karşılandı. Bir vatandaşın ise “Mustafa Kemal izinden hoş geldin Kılıçdaroğlu” dedi.

İKİNCİ TOPLANTININ ADRESİ EDİRNE

Kılıçdaroğlu, salı toplantılarının ikincisini ise 9 Ağustos Salı günü Edirne’de düzenleyecek. Kılıçdaroğlu ayrıca Edirne’de, CHP’nin olağan Parti Meclisi toplantısına da başkanlık edecek. Kılıçdaroğlu, sonraki salı Yalova’da, daha sonra ise Afyonkarahisar’da olacak.

CHP Genel Başkanı ile birlikte 120 milletvekilinin aynı uçakta bulunması, partide endişe yarattı. Uçağın kaza geçirmesi halinde CHP’de neredeyse milletvekili kalmayacağını belirten bazı vekiller uygulamalardan da örnek verdi.

 

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.