Karizma Haber-karizmahaber.com

Kahraman Şehidimiz P. Uzm. Çvş. Ümit KESTİ’nin Cenaze Programı Belli Oldu

05 Eylül 2022 - 20:10
Kahraman Şehidimiz P. Uzm. Çvş. Ümit KESTİ’nin Cenaze Programı Belli Oldu

Pençe-Kilit Harekat bölgesinde Skorsky tipi bir helikopterimizin ikmal faaliyeti esnasında sert düşüşle şehit olan ‘nin naaşı Sılı günü Ordu-Giresun Havalimanına Ordu’lu Ümit Kesti getirilecek.

Pençe-Kilit Harekat bölgesinde Skorsky tipi bir helikopterimizin ikmal faaliyeti esnasında teknik nedenlerle sert iniş yapmak zorunda kalması sonucu kaza kırıma uğraması üzerine Şehit düşen P. Uzm. Çvş. Ümit KESTİ naaşı; 06.09.2022 Salı günü (yarın) saat 08.00’da Yüksekova Havalimanında yapılacak uğurlama törenin ardından askeri uçakla Ordu-Giresun Havalimanına getirilecek.
Saat 09.30 dolaylarında Ordu-Giresun Havalimanına olması beklenen Şehidimizin naaşı, burada yapılacak karşılamanın ardından Fatsa 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda intikal edecek. Öğle Namazına müteakip Fatsa 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yapılacak tören ve kılınacak cenaze namazının ardından da Fatsa Garnizon Şehitliğinde toprağa verilecek.
Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Aziz Milletimize baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Ruhu şad, mekanı cennet, makamı âli olsun…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.