Karizma Haber-karizmahaber.com

İYİ Parti karavanına saldırı. İlçe Başkanından açıklama geldi

30 Temmuz 2022 - 19:46
İYİ Parti karavanına saldırı. İlçe Başkanından açıklama geldi

İYİ Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığının karavanına kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi.

İYİ Parti Büyükçekmece İlçe Başkanlığının karavanına kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıyla ilgili konuşan Karatosun, “Unutulmamalıdır ki acizlerin kendini savunma yöntemi saldırıdır. Her ne kadar karalama kampanyasına devam etseler de gerçek şu ki güneş balçıkla sıvanmaz” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Büyükçekmece Teşkilatının karavanına saldırı. İlçe Başkanından açıklama geldi

İYİ Parti İstanbul Büyükçekmece İlçe Başkanı Burhan Karatosun, İYİ Parti karavanına yapılan saldırıyla ilgili açıklamada bulundu.

Karatosun açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İstanbul Büyükçekmece İlçemizin Tepecik Mahallesi ‘nde halkımızla buluşan İYİ’lik karavanımız; başarılı ilerleyişimizi hazmedemeyen, bu ilerleyişi durduramayacağını bilen; seçimi savaş, siyasetteki rakibini düşman gibi gören haris kişi ve kişilerce saldırıya uğramıştır.

29 Temmuz gecesi 02:00 sularında gerçekleşen saldırının, önceden planlandığını düşünüyoruz. Yaklaşık bir aydır aynı bölgede duran üyelik karavanımıza yapılan şuursuz saldırıya ait görüntülere civarda esnafa ve polise mobese kamerasının bulunmaması sebebi ile henüz ulaşamadık. Burada İYİ Parti’mize ,Genel Başkanımıza , teşkilatımıza, birbirinden kıymetli üyelerimize ve İYİ’ler ailesine gönül verenlere yapılmış olan bu saldırının faillerin yakalanması ve gerekli cezanın uygulanması hususunda sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız.

Gerekli hukuki süreci başlatacak ve bu saldırıları gerçekmiş faillerin yargılanmasını sağlayacağız.

Bu vesile ile derhal müdahil olan Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürümüze ve Güvenlik Büro Amirliğimiz ve görevli emniyet mensuplarımıza da hassasiyet ve samimiyetleri dolayısı ile teşekkür ederiz.

Unutulmamalıdır ki acizlerin kendini savunma yöntemi saldırıdır. Her ne kadar karalama kampanyasına devam etseler de gerçek şu ki güneş balçıkla sıvanmaz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.