Karizma Haber-karizmahaber.com

İlkadım ilçemiz yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor.

27 Haziran 2022 - 10:50
İlkadım ilçemiz yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor.

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan, kursiyerlerin hünerleri, “Vefa Klasik Sanatlar Sergisi” Türk İslam Sanatlar Merkezi’nde sergilenecek.

İlkadım Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğümüz tarafından Türk İslam Sanatlar Merkezi kursiyerlerin hünerlerini sergileyeceği “Vefa Klasik Sanatlar Sergisi” adı altında düzenleyeceğimiz Hüsn-i Hat, Tezhip, Minyatür, Ebru ve Çini’den oluşan sergimizin açılışına katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.
Necattin DEMİRTAŞ
İlkadım Belediye Başkanı
🗓 28 Haziran-Salı
🕚 14:00
📌 Selahiye Mahallesi, Halimkadı Sk. No:1/ İlkadım 100.Yıl bulvarı üzeri

 

Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve bu elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir. İlkadım Belediyesi bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve İlkadım Belediyesi’nin görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta bilinen bütün bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.