Karizma Haber-karizmahaber.com

Her şeye salça olan yetkililer kiralık katil sitesine neden sessiz

01 Ağustos 2022 - 14:37
Her şeye salça olan yetkililer kiralık katil sitesine neden sessiz

Kiralık katil arayanlar için kurulduğu iddia edilen ve sitenin içerisinde kişilere yapılacak eylemlerin fiyatlarının da bulunduğu internet sitesini görenler gözlerine inanamadı.

Kiralık katil arayanlar için kurulduğu iddia edilen ve sitenin içerisinde kişilere yapılacak eylemlerin fiyatlarının da bulunduğu internet sitesini görenler gözlerine inanamadı. Kullanıcılar sitenin içindeki açıklamalara akıl sır erdiremedi. Yetkililer konu ile ilgili henüz açıklama yapmadı.

Kiralık katil sitesi açıldı: Sitede fiyatlandırma yapıldı

Yasadışı işler yapmak amacıyla Dark Web üzerinden kiralık katil bulunması işlemi bir internet sitesine açıldı. Site üzerinde açık açık reklamlar yapıldığı görüldü.
Siteye tıklanıldığında ana sayfada yer alan “neden bizi seçmelisiniz” başlığı altında şu ifadeler yer aldı:
“Kiralık Tetikçi hizmeti alırken en önemli şey GİZLİLİK ve ANONİM olmaktır. Kimliğinizin adresinizin telefonunuzun vb. bilgilerinizin kimse tarafından bilinmemesi gerekmektedir. Sadece bu şekilde sorunsuz olarak kiralık tetikçi hizmeti almanız gerekmektedir. Aksi takdirde deşifre olup azmettirici olmaktan yüksek hapis cezası alabilirsiniz. Düşmanınızdan kurtulmak isterken tam tersi durumlarla karşılaşmanız olasıdır.”

SİTEDE BULUNULACAK EYLEMLERE GÖRE FİYATLANDIRMA DA YER ALDI
Site de her şey ayrıntılı olarak kullanıcılara aktarıldı. Kullanıcının kiralık katile yaptırmak istediği tüm eylemler detaylarıyla birlikte fiyatlandırıldı.

Sitede insan yaralamadan kaçırmaya, kundaklamadan öldürmeye kadar tüm eylemlere birer fiyat biçildi.

Sitede insana dair öldürme, yaralama gibi eylemler yapmak dışında kara para aklama gibi suçları da işledikleri açık olarak belirtildi. İletişime geçmek isteyenler için bir e-posta adresi ve sitede para yatırma işlemi içinde bir link verildi. Parayı peşin veya yüzde 50 usulü aldıklarını ifade edildi.

Konuyla alakalı yetkili isimler şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmadı.

SİTEYE DAİR GÖRSELLER VE FİYATLANDIRMA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.