Karizma Haber-karizmahaber.com

Hastanın kulağına bakan doktor gözlerine inanamadı

14 Eylül 2022 - 9:35
Hastanın kulağına bakan doktor gözlerine inanamadı

Ağrı şikayetiyle doktora giden kadının kulağını inceleyen doktor minik bir yılanı görünce gözlerine inanamadı.

Ağrı şikayetiyle doktora giden kadının kulağını inceleyen doktor minik bir yılanı görünce gözlerine inanamadı. Nerede ve ne zaman çekildiği belli olmayan görüntüleri izleyenler videonun gerçekliği konusunda ikiye bölündü.

Bir kadının kulağına giren yılanı çıkarmak için çabalayan doktorun şoke eden görüntüleri günün en çok konuşulan konularından biri haline geldi.


2/18

Görüntülerin nerede çekildiği bilinmezken sosyal medya videonun gerçekliği konusunda ikiye bölündü.

3/18

Sosyal medyada yayınlanan ve kısa sürede viral hale gelen bir video, günün en çok konuşulan konularından birisi haline geldi ve dünya basınında kendine geniş yer buldu.


4/18

Hindistanlı fenomen Chandan Singh’ın 20 bin takipçisi olan Sosyal Medya hesabından paylaştığı tuhaf videoda doktorun bir kadının kulağına giren yılanı çıkarmak için verdiği çaba görülüyor.

5/18

‘Kulağına yılan girdi’ başlığı ile verilen, yaklaşık dört dakikalık videoda, doktor olduğu iddia edilen kişi, hastanın kulağından kafasını dışarı çıkaran siyah ve sarı renkteki yılanı çıkarmak için elindeki cımbızı kullanıyor ancak tüm çabasına rağmen sürüngeni bulunduğu yerden çıkaramıyor.


6/18

İzleyenleri şoke eden video doktorun başarılı olup olmadığını ya da hastanın son durumunun ne olduğunu belirtmeden sona eriyor.


7/18

Economic Times’da yer alan bilgilere göre bu talihsiz olayın nerede, ne zaman veya nasıl gerçekleştiği belli değil.


8/18

Söz konusu video sosyal medyada 125 binden fazla görüntüleme aldı ve kısa süre içerisinde viral hale geldi.


9/18

Korkunç görüntünün gerçek olup olmadığına dair hararetli bir tartışmaya giren sosyal medya kullanıcılarından biri videodaki doktorun sahte bir doktor olduğunu iddia etti.


10/18

Başka bir kullanıcı görüntünün yüzde yüz sahte olduğunu iddia ederek yılanın Kulak kanalına nasıl sığdığını sorguladı.


11/18

Yılanın kulak kanalına girip daha sonra başını yeniden kulaktan çıkarmasının mümkün olmadığını belirten bir kullanıcı ise içerideki sınırlı alanda yılanın dönmesinin mümkün olmadığını yazdı.


12/18

Sosyal medyanın konuştuğu videonun gerçekliği henüz doğrulanamadı ancak insan kulağına giren ilk davetsiz misafir görüntülerdeki yılan değil.


13/18

Geçtiğimiz Ocak ayında Yeni Zelandalı bir adam kulağına giren hamamböceğini 3 gün sonra fark etti ve bu onu yerel basının manşetlerine taşıdı.


14/18

Geçtiğimiz Ocak ayında Yeni Zelandalı bir adam kulağına giren hamamböceğini 3 gün sonra fark etti ve bu onu yerel basının manşetlerine taşıdı.

kaynak: yeniçağ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.