Karizma Haber-karizmahaber.com

Gülen’in eski sağ kolu Nurettin Veren: Devlet şu anda yüzde 90 FETÖ’nün yönetimindedir

15 Haziran 2022 - 9:33
Gülen’in eski sağ kolu Nurettin Veren: Devlet şu anda yüzde 90 FETÖ’nün yönetimindedir

Bir dönem Fethullah Gülen’in sağ kolu olan Nurettin Veren, mesaj yoluyla gönderdiği açıklamasında ‘Devlet şu anda yüzde 90 FETÖ’nün yönetimindedir.

Bir dönem Fethullah Gülen’in sağ kolu olan Nurettin Veren, mesaj yoluyla gönderdiği açıklamasında ‘Devlet şu anda yüzde 90 FETÖ’nün yönetimindedir. Esas iktidarda olan FETÖ ve kadrolarıdır ne iktidar ne muhalefet bunlarla baş etmekte başarılı olamamıştır’ dedi.

Fethullah Gülen’in eski sağ kolundan flaş iddia: Devlet şu anda yüzde 90 FETÖ’nün yönetimindedir

Bir dönem FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in eski sağ kolu Nurettin Veren, devletin yüzde 90’ınında hala FETÖ’nün olduğunu iddia etti.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre; Veren, mesaj yoluyla gönderdiği açıklamasında, “Ağaçlar dalları budandıkça daha çok gelişir daha çok verimli hale gelir daha çok meyve verir. Mühim olan kökten kurutmak veya kesmektir Mühim olan fetö’nün kanserle mücadele eder gibi ışın tedavisi ilaç tedavisi ve en son ameliyatla kesip atma gibi ayrı metotlarla mücadele edilerek felsefesinin de Kur’an’ın yozlaştırarak insanları sapıttırdığı noktalardan kurtarılması ile Mümkün olabilir” dedi.

FETÖ’nün eskisinden daha güçlü olduğunu söyleyen Veren, şunları kayddetti:

“Devlet şu anda %90 FETÖ’nün yönetimindedir esas iktidarda olan fetö ve kadro,larıdır ne iktidar ne muhalefet bunlarla baş etmekte başarılı olamamıştır. Ahmak rayiet başındaki insanları firavunlaştırır. Koyunlaşmış ve yozlaşmış milletler kendi elleriyle diktatörlerini firavunlarını ve cellatlarını üretirler. Bu hususta Kur’an’ın mucizevi beyanı şöyledir : ( Kemal tekün-ü yuvella aleyküm) yani siz nasılsanız o şekildeki insanların eliyle yönetilirsiniz demektir”

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.