Karizma Haber-karizmahaber.com

Gaziantep Ticaret Odası’nda ‘e-imzalı belge’ dönemi başladı

Gaziantep Ticaret Odası’nda ‘e-imzalı belge’ dönemi başladı
10 Mart 2015 - 16:45

GAZİANTEP – Gaziantep Ticaret Odası (GTO), üyelerinin işlemlerini kolaylaştırmak için ‘e-imzalı belge’ dönemini başlattı.

GTO Genel Sekreteri Halil Göçer, yaptığı yazılı açıklamada, GTO’nun üyelerinin işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla yaptığı çalışmalara bir yenisini daha eklediğini belirtti. Daha önce çağrı merkezi ve belge alımını kolaylaştıran “Belgematik” sistemini hizmete sunduklarını hatırlatan Göçer, yenilikçi çalışmalarla üyelerin işlemlerini kolaylaştırmak, hizmet kalitesini artırmak ve zaman tasarrufu sağlamak hedefiyle hayata geçirdikleri projelere devam ettiklerini ifade etti. Göçer, şöyle devam etti:

“GTO üyelerine hızlı, ulaşılabilir ve kaliteli hizmeti sunmak adına online e-imzalı belge dönemini başlattık. Üyelerimiz odaya gelmeden borç bilgilerini öğrenebilecek, kredi kartıyla ödemeleri güvenli bir şekilde yapabilecekler. Bu çalışmamızla üyelerimiz firmalarına ait iletişim bilgilerini de güncelleyebilecek. Oda Sicil Müdürlüğü’müzden şifre talebinde bulunarak birçok işlemi “e.gto.org.tr” adresi üzerinden yapabilecekler.”

Göçer, iş dünyası için zamanın çok önemli olduğunu vurgulayarak, günlük hayatta işlemlerin daha hızlı çözülmesi gerektiğine dikkati çekti. İş insanlarının bir güne bazen birden fazla iş sığdırdığını anlatan Göçer, “Biz de oda olarak bu gerçekleri göz önüne alarak son aylarda üyelerimizin işlerini kolaylaştıracak birbirinden önemli çalışmalara imza attık. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü’müz üyelerimizin işlerini kolaylaştırmaya yönelik yeni çalışmalara devam edecek.” diye konuştu.

Faaliyette olan bütün üyelerin “e.gto.org.tr” adresinden birçok işlemi kolaylıkla yapabileceğini vurgulayan Göçer, “Üyelerimiz farklı kriterlere göre üye firma sorgulama, aidat borç sorgulama ve ödeme işlemlerini e-gto üzerinden yapabilecekler. Şifre alan üyelerimiz ise üye iletişim bilgi güncellemesi, üye firma tanıtım sayfası, ürün ve hizmet sayfası, resim galerisi oluşturma, aidat borç sorgulama ve ödeme, e-imzalı belge hizmetlerinden de faydalanabilecek.” açıklamalarına yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.