Karizma Haber-karizmahaber.com

FATSA SAHİLİNDEKİ 600 HANE DOĞAL GAZINA KAVUŞUYOR

21 Ağustos 2022 - 17:38
FATSA SAHİLİNDEKİ 600 HANE DOĞAL GAZINA KAVUŞUYOR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Fatsa’nın uzun yıllar beklediği sahildeki doğal gaz problemini çözüme kavuşturmak üzere protokol imzalandı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Fatsa’nın uzun yıllar beklediği sahildeki doğal gaz problemini çözüme kavuşturdukları protokolü, AKSA Doğalgaz Şirket Müdürü Doğan Gürler ve AKSA Fatsa Şube Şefi Barış Şener ile birlikte imzaladı.

İmza töreninde Dumlupınar ve Kurtuluş mahallelerinin sahil kesimindeki doğal gaz arzını, kurumlar arası koordinasyon, diyalog ve işbirliği ile sağladıklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Son üç yılda, Dolunay, Ayazlı, TOKİ ve Organize Sanayi Bölgemizle birlikte yüzde 99 doğal gaz alt yapısı tamamlanan Fatsa’mızda, Karayolları ve AKSA ile yaptığımız görüşmelerimiz neticesinde imzaladığımız protokolle, Eylül ayının ilk haftası altyapı çalışmalarına start verilerek Ekim ayı itibariyle abonelikleri tamamlanacak olan sahil kesimindeki 600 hanemizi doğal gaza kavuşturuyoruz. Fatsa’mız için el birliği ile çalışmalarımızı arttırmaya, Fatsa’mızın her köşesine hizmet götürmeye Fatsa için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.