Karizma Haber-karizmahaber.com

Erdoğan’ın eski doktoru Süleyman Soylu’ya teşhis koydu

24 Ağustos 2022 - 7:34
Erdoğan’ın eski doktoru Süleyman Soylu’ya teşhis koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir dönem doktorluğunu da yapmış olan eski AKP milletvekili Turhan Çömez İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hasta olduğunu iddia edip teşhis koydu.

Erdoğan’ın eski doktoru Turhan Çömez Süleyman Soylu’ya teşhis koydu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Silivri’de yaptığı konuşmada, “Teşkilattaki arkadaşlara söylüyorum, Tayyip Erdoğan kadar çalışın yeter. Böyle lider 100 yılda bir gelir. Ben açık söyleyeyim. Tayyip Erdoğan’ı kaybetmekten korkuyorum…” ifadeleri büyük yankı uyandırdı.

“SEÇİMİ KAYBETTİKLERİNDE BUNLARI NASIL TEDAVİ EDECEĞİZ BİLMİYORUM”

Cumhurbaşkanı ve Erdoğan’ın eskiden doktoru olan Balıkesir eski AKP milletvekili Turhan Çömez konuyla ilgili sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Bakan Soylu’nun ‘hasta’ olduğunu söyleyen Çömez paylaşımında, “Soylu: “Erdoğan’ı kaybetmekten korkuyorum” Anksiyete bozukluğu. Akıllardan kolayca çıkmayan düşünce. Kaybetme korkusu. Ağır bir psikolojik travma halinde hepsi.Seçimi kaybettiklerinde bunları nasıl tedavi edeceğiz bilmiyorum.” İfadelerini kullandı.

SOYLU NE DEMİŞTİ

“Teşkilattaki arkadaşlara söylüyorum, Tayyip Erdoğan kadar çalışın yeter. Böyle lider 100 yılda bir gelir. Bana da çok çalışıyorsun dinlenmiyorsun diyorlar. Ben Tayyip Erdoğan’ı kaybetmekten korkuyorum… Onun zamanında ne yetiştirebilirsek yetiştireceğiz. 6 yıldır İçişleri Bakanıyım, bana bir kez özgüven eksikliği yüklememiştir… Biz Erdoğan’ı kaybedersek, sadece Türkiye değil, etrafımızdaki coğrafya, bize burun kıvırarak bakanlar da kaybeder. Muhalefetin kendilerine saygısı yok. Onlar kazanmak için her yolu mübah gören, kimliksiz yolun yolcularıdır. Akşener’i de Kılıçdaroğlu’su da diğerleri de öyle. Kimliksiz yolları var. Büyükelçilerden mi, ABD’den mi, PKK’dan mı gelir, eyvallah… ‘Aman beraber olduğumuz görünmesin’. Siz bir araya geliyorsunuz, kaç puansınız ki yüzde 50’yi aşacaksınız? Akşener bana laf yetiştiriyor. Beni suçluyor dedi. Evet 2018 seçimlerinde sözleşme imzaladınız. Benim söylediklerimi PKK-HDP milletvekili çıkıp söylemedi mi? Allah masa altında kimseye ihanet sözleşmesi imzalatmasın! Her şeyi söyleyeceksiniz, PKK HDP ile iş birliği yapacaksınız sonra çıkıp biz yaptık mı yapmadık mı diye bizi suçlayacaksınız! Millet İttifakı nasıl yüzde 50’yi yakalayacaklar ya? 40 puan ediyorlar…”

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.