Karizma Haber-karizmahaber.com

Erdoğan otomatikman her şeyi alkışlayan milletvekillerine kızdı.

02 Haziran 2022 - 14:44
Erdoğan otomatikman her şeyi alkışlayan milletvekillerine kızdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grubunda yaptığı konuşmayı  otomatikman her şeyi alkışlayan milletvekillerine kızdı.

Alkışlanmayacak yerde alkışlanınca reis sinirlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grubunda yaptığı konuşmayı  otomatikman her şeyi alkışlayan milletvekillerine kızdı. Alkışlanmayacak yerde alkışlanınca reis sinirlendi. Demek ki reisi dinlemiyorlardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında sarf ettiği sözler üzerine milletvekillerinden alkış gelince sinirlerine hakim olamadı.

Alkışlanmayacak yerde alkışlanınca reis sinirlendi. Erdoğan otomatikman her şeyi alkışlayan milletvekillerine kızdı

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında bugün konuştu.

Gezi Parkı eylemlerine katılanlara, “Sürtük” demesi ise gündeme bomba gibi düştü. Tüm bunların yanında ise gerçekleştirilen grup toplantısında bir detay ise gözlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan grup toplantısını izleyen partililere, “Bak Kemal dikkat et. Zulüm 1453’te başladı dediniz. Senin avanen başta Kadıköy olmak üzere bütün duvarlara bunları yazdı” şeklinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi. Bu sırada ise partisinin milletvekilleri bu sözlerin üzerine alkış tutmaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise bu anlamsız alkışlara tepki olarak, “Arkadaşlar, alkışlanacak bir durum yok. Ağlanacak bir durum var. Bunların haline ağlarız biz” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.