Karizma Haber-karizmahaber.com

Dünyaca ünlü DJ Karagounis’ü müzik aleti öldürdü

21 Temmuz 2021 - 20:04
Dünyaca ünlü DJ Karagounis’ü müzik aleti öldürdü

Yunanistan – Selanik’te dünyaca ünlü DJ Antonis Karagounis çok talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti.

Yunanistan – Selanik’te dünyaca ünlü DJ Antonis Karagounis çok talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Karagounis, müzik aletlerini elektrik prizine takmak isterken akıma kapılarak hayatını kaybetti.  Ölüm haberi müzik dünyasını şok etti.

Sözcü Gazetesi’nden Yaşar Anter’in haberine göre, Yunanistan’ın dünyaca ünlü 48 yaşındaki ve ödüllü DJ’lerinden DJ Antonis Karagounis, Selanik kentindeki ünlü bir müzikholde felaketi yaşadı.

Dünyaca ünlü DJ. Karagounis müzik aletlerinin fişlerini elektrik prizine takmak isterken birden yere yığılıverdi.  Yerde bir süre harekesiz kaldı ve bilincini yitirdi. Müzikhol çalışanlarının çağırdığı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bir süre sonra acı haber geldi ve Karagounis’in kurtarılamayarak yaşamını yitirdiği açıklandı.

Yunanistan’ı ve müzik dünyasını yasa boğan üzücü olay ülkenin en önemli gündem konusu oldu. Dün gece meydana gelen olay Yunanistan’da şok etkisi yarattı. Polis olayla ilgili olarak 4 kişiyi gözaltına aldı, müzikhol mühürlendi.

Karagounis’in dünyaca ünlü isimler için düzenlenen partilere özel olarak davet edildiği ve bazı milyarderlerin davetlisi olarak özel uçakla partilere çağrıldığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

o

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.