Karizma Haber-karizmahaber.com

D&R’dan fırsatlarla dolu Mart kampanyası

01 Mart 2023 - 11:32
D&R’dan fırsatlarla dolu Mart kampanyası

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, Mart ayı boyunca mağazalarından yapılan alışverişler için fırsatlarla dolu birden fazla kampanya sunuyor.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, Mart ayı boyunca mağazalarından yapılan alışverişler için fırsatlarla dolu birden fazla kampanya sunuyor. Herkes kitapların sunduğu özgür ve sınır tanımayan dünyaya erişebilsin diye Ocak ayında başlatılan tüm kitaplarda “ikinciye %60 indirim” kampanyası 13 Mart’a kadar uzatıldı. Elektronik ve hobi kategorisine özel oluşturulan kampanyalar ise 1 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak.

Kitap tutkunlarına özel

Yeni yıla kitap tutkunlarını mutlu eden  “ikinciye %60 indirim” kampanyasıyla başlayan D&R, yoğun ilgi sebebiyle kampanyayı 13 Mart’a kadar uzatma kararı aldı.  Eğitim kitapları hariç; “çok satanlar”, “yeni çıkanlar” ve “ithal kitaplar” dahil olmak üzere D&R Kart ile satın alınan  tüm kitaplar bu kampanya kapsamında.

Küçükten büyüğe her yaşa ve zevke uygun fırsatlar

D&R, üstün ses kalitesi ve çeşitli özellikleriyle müzik keyfini maksimum düzeye çıkaracak hoparlörler ve kulaklıklarda etiket fiyatının yarısına varan indirim kampanyası sunarken,  plak dinlemeyi sevenler için de ikinciye  %40 indirim ayrıcalığı uyguluyor.

Seçili ajanda ve takvimlerde uygulanan % 40’a varan indirimin yanı sıra D&R’ın birbirinden farklı, eğitici ve eğlendirici oyuncak koleksiyonundaki seçili ürünlerinde de %50’ye varan indirim fırsatı bulunuyor. Her istek ve ihtiyaca hitap eden kaçırılmayacak fırsatlarla dolu bu kampanyalar, tüm D&R mağazalarında 1 Mart ve 3 Nisan tarihleri arasında geçerli.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.