hava 21° Orta
DOLAR 23,1520 % % 7.3
EURO 24,9211 % % 7.46
GRAM ALTIN 1.459,78 % % 7,24
ÇEYREK A. 2.386,75 % % 7,24
BITCOIN 619.400 % 10.532
SON DAKİKA

‘DEĞERLİ BASIN EMEKÇİLERİ VE SAMSUN KAMUOYUNA’

SAMSUN CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENÇLİK ÖRGÜTLERİ İL BAŞKANI ÖYKÜ ÖZKAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Son Güncelleme :

05 Mayıs 2023 - 22:18

/ 87 kez okundu.
‘DEĞERLİ BASIN EMEKÇİLERİ VE SAMSUN KAMUOYUNA’

SAMSUN CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENÇLİK ÖRGÜTLERİ İL BAŞKANI ÖYKÜ ÖZKAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

4 MAYIS 2023 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17 SULARINDA PARTİLİ CUMHURBAŞKANI TARAFINDAN BÜYÜK SAMSUN MİTİNGİ OLARAK ADLANDIRILAN MİTİNG ARKAMDA GÖRDÜĞÜNÜZ ALANDA YAPILMIŞTIR.

ELBETTE Kİ SEÇİM SÜRECİNDE SİYASİLERİN MİTİNG YAPMA HAKKI VAR OLMAKLA BERABER BU HAKKI YİNE ÜLKENİN İLK VAZGEÇİLİŞİ EĞİTİMDEN YANA KULLANILIP ÇOCUKLARIMIZ DÜN ÖĞLEN 12 SULARINDA OKULLARINDAN EĞİTİM YUVALARINDAN ALINIP SÖZDE BÜYÜK SAMSUN MİTİNGİNE ARAÇLARLA TAŞINMIŞTIR.

BİZLER SİZLERİN DİĞER İLLERDEN ARAÇLARLA İNSAN TAŞIMANIZA , BARİYERLERİ GEZGİN BARİYER OLARAK KULLANMANIZA VEYA HALKTAN KORKUP DİĞER İLLERİN KOLLUK KUVVETLERİNİ SAMSUNA YIĞMANIZA ALIŞTIK. FAKAT ÇOCUKLARIMIZI, EVLATLARIMIZI SİZLERİN SİYASİ OYUNUNUZA ALET ETMENİZİ BEKLEMEZDİK.

SAVAŞIN ORTASINDA MAARİF TOPLANTISINI YAPAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KURDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNDE İLK VAZGEÇİLEN ASLA EĞİTİM YUVALARIMIZ OLAMAZ.

BİZLER BU ÜLKENİN EVLATLARI OLARAK BU VAZGEÇİŞİN BEDELİNİN OLMASINI , DEVLETİN YETKİLİLERİNİN SORUMLULARININ TARAFSIZLIK İLKESİNİ YOK SAYARAK HUKUKSAL BİR GEREKÇESİ OLMAYAN BÖYLESİ BİR KARARI ESEFLE KINIYORUZ.

DÜN YAŞANAN BU DURUM AKILLARA ŞU SORULARI GETİRİYOR.

İKTİDAR ARTIK MEYDANLARI DOLDURAMAYACAK HALE Mİ GELDİ?

DAHA HENÜZ YAŞLARI TUTMAYAN, OY KULLANAMAYAN GENÇLERİ MEYDANLARA, ALANLARA GETİRİP KALABALIK İMAJI YARATMANIZ GİDİŞİNİZİN GÖSTERGESİ OLABİLİR Mİ?

BURADAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ SAMSUN GENÇLİK ÖRGÜTLERİ OLARAK SESLENİYORUZ;

GENÇLER ,GENÇ KARDEŞLERİM ARTIK ŞUNCU BUNCU DİYE AYRIŞTIRILMAKTAN SIKILDIĞINIZI , SİYASİLER TARAFINDAN SİZLERE BAĞRILMASINI İSTEMEDİĞİNİZİ GENÇ KARDEŞLERİNİZ,ABLALARINIZ,ABİLERİNİZ OLARAK GAYET İYİ BİLİYORUZ.

BÜTÜN ÇABAMIZ,GAYRETİMİZ DE BU YÖNDE, SİZLERİ BU KARANLIKTAN ÇIKARTACAK, BASKILARDAN KURTARACAK ÇÖZÜMÜN KİM VE KİMLER OLDUĞUNU BİLDİĞİNİZİN DE FARKINDAYIZ.

HEP BİRLİKTE BİRLEŞEREK KAZANACAĞIMIZ , ÖZGÜRCE ALANLARDA BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE REFAH DOLU BİR ÜLKEDE YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLERE 9 GÜN KALA SİZLERİ SAYGIYLA VE SEVGİYLE SELAMLIYORUM.

 

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.