Karizma Haber-karizmahaber.com

ÇOCUKLARIN SİNEMA KEYFİ BÜYÜKŞEHİRDEN

25 Aralık 2022 - 12:20
ÇOCUKLARIN SİNEMA KEYFİ BÜYÜKŞEHİRDEN

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat aralık ayı etkinlikleri kapsamında “Pişiriciler” sinemasını çocuklarla buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesinin ikramı olan patlamış mısır ve meyve suyu eşliğinde filmi seyreden çocuklar ve aileleri keyifli bir gün yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan aralık ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Birçok kültür sanat etkinliği ile Ordululara kültür-sanat dolu günler yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, çocukları da unutmuyor.

Bu kapsamda gösterimi yapılan “Pişiriciler” sineması Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda çocukların beğenisine sunuldu. Aileleri ile birlikte gelen çocuklar mısır ve meyve suyu eşliğinde filmi ilgi ile izledi. Çocuklar Büyükşehir Belediyesinin etkinlikleri ile hafta sonunu dolu dolu geçirdi.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ordu Büyükşehir Belediyesi aralık ayı etkinleri kapsamında “Pişiriciler” oyununu izleyen çocuklar ve aileleri başkan Hilmi Güler’e teşekkür ettiler. Aileler bu gibi etkinliklerin Ordu’da artarak devam etmesini istediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.