Karizma Haber-karizmahaber.com

ÇAMAŞ KENT MEYDANINA KAVUŞTU 

21 Temmuz 2022 - 10:46
ÇAMAŞ KENT MEYDANINA KAVUŞTU 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde vatandaşların sosyal ve kültürel amaçlarla kullanması için başlattığı kent meydanı çalışmasını tamamladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde vatandaşların sosyal ve kültürel amaçlarla kullanması için başlattığı kent meydanı çalışmasını tamamladı. İçerisinde oyun gruplarının da bulunduğu meydan çocukların da yüzünü güldürdü. 

 

Altyapıdan üstyapıya, tarımdan turizme, enerjiden teknolojiye birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. 

 

VATANDAŞLARIN KULLANIMINA AÇILDI 

 

Ordu genelinde hayata geçirdiği çağdaş şehircilik çalışmaları ile göz doldurmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de modern görünüm kazandırıyor. 19 ilçeye kent meydanı kazandırarak sosyal yaşam alanları oluşturma çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde şehrin orta konumunda bulunan alanı kent meydanı yapmak amacıyla başlattığı çalışmaları tamamlayarak vatandaşların kullanımına açtı.

 

ÇOCUKLAR OYUN GRUPLARI İLE SEVİNDİ 

 

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından uygulanan proje kapsamında alan üzerinde begonit zemin kaplama, beton bordür ve kauçuk zemin kaplama çalışması uygulandı. Büyükşehir Belediyesi, çocuk oyun grubu yerleşimi, peyzaj ve aydınlatma çalışması ile Çamaş’a modern bir meydan kazandırdı. Meydan üzerinde yer alan oyun grupları çocukların da yüzünü güldürdü. 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.