Karizma Haber-karizmahaber.com

BÜYÜKŞEHİR, ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

15 Temmuz 2022 - 13:51
BÜYÜKŞEHİR, ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla il genelinde bulunan şehit mezarlarında çevre düzenleme ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla il genelinde bulunan şehit mezarlarında çevre düzenleme ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Şehit mezarlarında Kur’an-ı Kerim tilaveti okunarak dualar edildi.

Şehitlere olan minnet ve saygı, onların ebedi istirahatgâhlarına gösterilen özenle taçlandırılıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından şehit kabristanlarının bakımları titizlikle yapılıyor.

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığına bağlı Mezarlıklar ve Cenaze Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde de şehitlerimizi unutmadı. Mezarlıklarda temizlik ve düzenleme çalışması gerçekleştiren ekipler, şehit mezarlarının başucunda bulunan Türk bayraklarını da yenisiyle değiştirdi.

PERSONELLERDEN ŞEHİTLERİMİZE KUR’AN-I KERİM TİLAVETİ YAPILDI

Yapılan çalışmalarla vatandaşların kabir ziyaretini rahatlıkla yapmasını sağlayan Mezarlıklar ve Cenaze Hizmetleri Şube Müdürlüğü personelleri, aynı zamanda büyük bir vefa örneği göstererek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla vatan uğruna şehit olan şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti okuyup, dualar ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.