Karizma Haber-karizmahaber.com

Burry Soprano’dan “Adını Merak Ettim”

Burry Soprano, bu yaza bomba gibi bir şarkı ile giriş yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılında

Burry Soprano’dan “Adını Merak Ettim”
31 Temmuz 2022 - 15:22

Burry Soprano, bu yaza bomba gibi bir şarkı ile giriş yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılında

‘’Mary Jane Remix ‘’ şarkısı ile büyük bir ivme yakalayan Burry, daha sonra ‘’Affet Beni Sevgilim‘’ şarkısı ile yeniden dikkatleri üzerine çekti. Şimdi ise sürpriz bir şarkı olan ‘’Adını Merak Ettim‘’ isimli şarkısını yayınlayacak.

 

Son dönemlerin popüler soundlarından olan G-House altyapısı ve Burry’nin eşsiz vokallerimükemmel bir uyum yakaladı. Şarkı yayınlandığı ilk günden itibaren bağımlılık yaratacak.

‘’Burry Soprano – Adını Merak Ettim‘’ Şarkı Künyesi

Söz-Beste: Burak AydoğduoğluAranje: İlkay ŞencanMix-Mastering: LAB Recordings

BURRY SOPRANO HAKKINDA:

Burak Aydoğduoğlu ya da sahne adıyla “Burry Soprano” 31 Mayıs 1997 doğumlu Türk rapçi ve söz yazarıdır. Sahne adı, çocukluğundan gelen takma adla birlikte favori bir dizi karakterinin soyadının birleşiminden oluşmaktadır. Sanatçı kendi müziğini “Sakinleştiriciliği, derin vokal tarzı ve şarkılarının içeriğinde gramere ekstra dikkat edilmesiyle öne çıkan bir müzik” şeklinde tanımlamaktadır.

 

Soprano, 2018’de ilk büyük sözleşmesini imzaladı. Bundan 2 yıl sonra, Nisan 2020’de Sony Music Entertainment ile kariyerinin ikinci sözleşmesini imzaladı. 2018 yılında çıkan ilk single’ı “Mary Jane”, Soprano’nun Türkiye ve Avrupa listelerinde bir numaraya yükselen ilk şarkısı oldu ve yaklaşık 5 ay rekor kırarak orada kaldı. Tekli kısa sürede çeşitli ülkelerden müzik çevrelerinin ilgisini çekmeyi başardı ve sanatçıya yılın en iyi şarkısı ödülünü getirdi. Bu şarkıyı, 2020 yılında İtalyan rapçi “Gue Pequeno”nun yer aldığı “Lambo Italiano” adlı EP izledi.

 

Rap prodüksiyonlarına melodik bir yaklaşım geliştirdiğini söyleyen Soprano şu andaİstanbul’daki stüdyosunda ilk albümünü hazırlamaktadır.

‘’Burry Soprano – Adını Merak Ettim‘’ Parça Sözleri

 

Gece gece başımıza yine gelecek varBunu belli ediyo’ pahalı snack barSilahta tek kurşun denemek farzTek gir çift çık bize göre tek tarzEtraftan bakıyolar elimde değilGörmüyorum alkol etkisindeyimKesiyorum yaklaşan cisimleriGördüğüm tüm babe’lere isim veripSarışın bitch beni heyecanlandırdıGördüm onu gerçekten şıktıPeşinden gitmek tek şıktıO çıktı ben ardından çıktımSop ne yap ne et ama göz göze gelTanıştık ismini söylemedenÇok geçmedi yoldayız o ve de benBu gece kimseye söz verememİtfaiyeyi telefona kaydettimÇünkü bu gece baya felaketliHiç düşünmüyordum ama fark ettim kiAdını merak ettim (x8)Bu virüsüme sensin aşım gel bakÖleceğim sensen eğer cellatBu akıntıyı durduramaz selpak babyKazıdın kalbimi like tellakGeçiriyorsun beni kendimdenDaha fazlası yok sana verdiğimdenBen her yere geç kalırım ama senleHaberim yok bile geldiğimdenİtfaiyeyi telefona kaydettimÇünkü bu gece baya felaketliHiç düşünmüyordum ama fark ettim kiAdını merak ettim (x8)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.