Karizma Haber-karizmahaber.com

Bülent Arınç Erdoğan’a meydan okudu. Mesajı görenler hemen anladı 

15 Ağustos 2022 - 15:48
Bülent Arınç Erdoğan’a meydan okudu. Mesajı görenler hemen anladı 

Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, AKP’nin 21’inci kuruluş yıldönümü sebebiyle sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, AKP’nin 21’inci kuruluş yıldönümü sebebiyle sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Arınç, “Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

AKP’nin kuruluş yıl dönümünde Bülent Arınç’ta mesaj. Mesajı görenler hemen anladı

AKP’nin 21. kuruluş yıl dönümünde eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç, “Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü temelde mevcut” mesajını paylaştı. 

Bülent Arınç, AKP 21’inci kuruluş yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Arınç , Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak “21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık.” ifadelerini kullandı.

AKP bundan 21 yıl önce, 14 Ağustos 2001’de kuruldu. Kuruluşundan 15 ay sonra girdiği 3 Kasım 2002 genel seçimlerini kazanarak iktidara geldi.

AKP’nin kurucularından olan Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül’le bir fotoğrafını paylaşarak, AKP’nin 21’inci kuruluş yıldönümünü bir mesajla kutladı.

AKP’nin kurucularından olan eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, AKP’nin 21’inci kuruluş yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

“21 YIL ÖNCE BUGÜN TÜRK SİYASETİNE SAĞLAM BİR TEMEL ATTIK”

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Arınç, “Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur” yorumunda bulundu.

Arınç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur.

Umudumuzun 21. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.”

 

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.