Karizma Haber-karizmahaber.com

BBP’de deprem.

02 Haziran 2022 - 14:07
BBP’de deprem.

BBP’de deprem. Sedat Peker’in Muhsin Yazıcıoğlu kazasında yaşayan son şahit dediği Ali Karahasanoğlu disipline sevk edildi. Helikopter ve uçak kazasındaki sır bilgileri açıklamıştı

Sedat Peker’in Muhsin Yazıcıoğlu’nun şüpheli ölümüyle ilgili yaşayan son şahit dediği ve olayla ilgili önemli bilgileri Yeniçağ’a açıklayan BBP MYK Üyesi Ali Karahasanoğlu disipline sevk edildi.

Muhsin Yazıcıoğlu ve Türk Bilim insanlarını taşıyan Atlas Jet kazasındaki sır bilgileri açıklamıştı. Sedat Peker’in yaşayan son şahit dediği Ali Karahasanoğlu disipline sevk edildi. BBP’de deprem

Fatih ERGİN / YENİÇAĞ – ÖZEL HABER

Büyük Birlik Partisi’nde şok bir gelişme yaşandı. Muhsin Yazıcıoğlu’nun 2009 yılında hayatını kaybettiği şüpheli helikopter kazası ile ilgili dikkat çeken bilgileri Yeniçağ’a açıklayan MYK Üyesi Ali Karahasanoğlu disipline sevk edildi.

Sedat Peker’in, “Yaşayan son şahit” diyerek BBP’li Ali Karahasanoğlu’nun adını vermesiyle pandoranın kutusu açılmıştı.

Karahasanoğlu, Yazıcıoğlu’nun tanık olarak dinlenecekken hayatını kaybeden polis memuru Erol Yıldız’ın ölmeden önce “Ölürsem bil ki suikast yaptılar bana” dediğini açıklamıştı.

Karahasanoğlu geçtiğimiz günlerde verdiği beyanatta ise, 2007’de Isparta’da Türk bilim insanlarını taşırken düşen uçak ile Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopteri arasındaki bağı açıklamış ve 2 şüpheli kazanın kaza kırım bilirkişisinin aynı kişi olduğunu ifade etmişti.

Yine geçtiğimiz günlerde Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına giden kaza kırım ekibinin yetkisiz olduğu ve yetki belgesini 2011’de aldığı ortaya çıkan Başkanı Feridun Seren ile partinin Almanya’dan tuttuğu pilot Volkan Sürmeli arasındaki tehditvari konuşmanın kayıtlarına Yeniçağ tarafından yayınlamıştı.

İlgili Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.