Karizma Haber-karizmahaber.com

Başarılı sporculardan İl Müdürüne ziyaret

01 Şubat 2023 - 11:27
Başarılı sporculardan İl Müdürüne ziyaret

Mersin’de 25-30 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Raffa Türkiye Şampiyonası’nda başarılı olan sporculardan Samsun G.S. İl Müdürüne ziyaret

 

Mersin’de 25-30 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Raffa Türkiye Şampiyonası’nda Alaçamspor Bocce Takımı sporcularımızdan Selma Kalanç tek bayanlarda Türkiye ikincisi, Melek Ünlü ve Büşranur Uzun Çift bayanlarda ile Türkiye üçüncüsü oldu. 21-24 Ocak tarihleri arasında yapılan Gençler Raffa Şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Görkem Duran ile Muhammet Furkan Ak’dan sonra büyükler kategorisinde de Samsun’a dereceler getirdiler.

 

Samsunlu sporcularımız sevinçlerini ziyaret ettikleri Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah dereci ile paylaştılar. İl müdürlüğü binamızdaki toplantı salonunda sporcularımızı ağırlayan İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, antrenörleri ve sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bocce Milli takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, desteklerinden dolayı İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye teşekkür etti.

 

Ziyarette Sportif Değerlendirme ve Takip Birimi Şube Müdürü Zeynep Aydın Elbir, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Samsun İl Hakemi Nuri Tepe de yer aldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.