Karizma Haber-karizmahaber.com

AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

01 Mayıs 2022 - 11:29
AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Ramazan Bayramı arefesinde Ordu Şehitliğindeki şehitlerimizi dualarla yad etti.​

 

Başkan Hilmi Güler’in rutin hale gelen her bayram arifesinde olduğu gibi bugünde şehit yakınları yalnız bırakılmadı. Ordu Garnizon Komutanlığına ait Şehitlikte düzenlenen programda Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ve çok sayıda protokol üyesi, şehit mezarlarına karanfiller bırakırken, şehitler için Kur’anı Kerim okundu.

 

Program öncesi şehit aileleri ve çocukları ile yakından ilgilenen Başkan Güler, şehit ailelerinin çocuklarına da çeşitli hediyeler verdi.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, düzenlenen program sonrası açıklamalarda bulundu. Güler; “Ramazan Bayramı münasebetiyle şehitliğimizi ziyaret ettik. Bu cennet vatan uğruna şehit olan kahramanlarımızı ve onların ailelerini yalnız bırakmadık. Asla onların haklarını ödeyemeyiz. Her zaman onların yanındayız. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.