Karizma Haber-karizmahaber.com

ARDIÇ SOKAĞIN KONFORLU ASFALTI EĞİTİMİN İLK GÜNE YETİŞTİRİLDİ

12 Eylül 2022 - 15:34
ARDIÇ SOKAĞIN KONFORLU ASFALTI EĞİTİMİN İLK GÜNE YETİŞTİRİLDİ

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ayazlı mahallesinde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda konforlu sıcak asfalt çalışması devam ediyor.

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ayazlı mahallesinde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda konforlu sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Ayazlı mahallesinde okulların yoğun olduğu caddelerden biri olan Ardıç sokakta gerçekleşen çalışma ile konforlu sıcak asfalt serimi tamamlandı. Ardıç sokaktan sonra doğalgaz ve altyapı çalışmaları tamamlanan Hürriyet Caddesi, Necip Fazıl Sokak, Akyol sokak, Güngören sokak ve Kandır Sokakta da sıcak asfalt çalışması ara vermeden devam edecek. Ayazlı mahallesi Ardıç sokakta 800 metre sıcak asfalt seriminin tamamlandığı toplamda ise 4 kilometre sıcak asfalt çalışması yapılacağı belirtildi.

“ARDIÇ SOKAK OKULLARIN ÇOK OLMASI NEDENİYLE BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİYDİ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, ilçenin en büyük mahallelerinden biri olan Ayazlı mahallesinde yapılan üst yapı çalışmaları ile cazibe merkezi olma konusunda ilerlediğini belirterek, “Ayazlı mahallemizin Ardıç sokağı okulların çok olması nedeniyle bizim için öncelikliydi. Bu anlamda öğrencilerimizi konforlu yollardan okullarına ulaştırmanın gayreti içerisinde olduk ve çok şükür yetiştirdik. Şehit Birol Yavuz Ortaokulu, Şehit İbrahim Kılıç Anadolu Lisesi, Hacı Zekiye Karamolla Anaokulu, Eczacı İlhan Haznedar İlkokulunun bulunduğu Ardıç Sokak ‘ta

öğrencilerimizin okullarına konforlu ulaşımı için ekiplerimiz Pazar günü mesaisi yaparak sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Bizim için Çocuklarımızın mutluluğu her şeye değer.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.