Karizma Haber-karizmahaber.com

Anket sonucu TV100 canlı yayınında AKP’li ismi çıldırttı

13 Ağustos 2022 - 18:23
Anket sonucu TV100 canlı yayınında AKP’li ismi çıldırttı

AKP’li Yaşar Hacısalihoğlu, TV100 canlı yayınında ekranlara getirilen son seçim anketine adeta çıldırdı.

AKP’li Yaşar Hacısalihoğlu, TV100 canlı yayınında ekranlara getirilen son seçim anketine adeta çıldırdı. Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan daha fazla oy aldığını görünce “Adam konuşmayarak yüzde 70’e çıkacak neredeyse” diye tepki gösterdi.

Yöneylem Araştırma’nın son anket sonucu AKP’li Yaşar Hacısalihoğlu’nu çıldırttı. TV100 canlı yayınında dikkat çeken Mansur Yavaş yorumu

Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken araştırma şirketleri de kamuoyu yoklamalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çıkan seçim anketi sonuçları da tartışma programlarında masaya yatırılıyor.

Dün akşam TV100 ekranlarında canlı yayında Yöneylem Araştırma’nın son seçim anketi anketi analiz edildi. Söz konusu seçim anketinde Cumhurbaşkanlığı yarışında kamuoyunda ismi geçen adaylardan Mansur Yavaş’ın Recep Tayyip Erdoğan’dan daha yüksek oy alması programın konuklarından AKP’li akademisyen Yaşar Hacısalihoğlu’nu adeta deliye çevirdi.

“OYU YÜZDE 70’E ÇIKACAK NEREDEYSE”

AKP iktidarına ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla da bilinen Yaşar Hacısalihoğlu “Adam konuşmayarak yüzde 70’e çıkacak neredeyse. Bu ülkenin insanı akıllıdır. Mansur Yavaş nasıl yönetecek ülkeyi? 2023’e doğru gidiyoruz eğitimli seviyemiz de yükseldi. Bizim vatandaşımız sürekli susan bir adama oy vermez. Konuşmuyor ama oyu yükseliyor” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.