Karizma Haber-karizmahaber.com

ALTINORDU’DA ULAŞIM SORUNLARI AŞKIN TÖREN FARKI İLE BİR BİR TARİHE KARIŞIYOR

08 Eylül 2022 - 9:21
ALTINORDU’DA ULAŞIM SORUNLARI AŞKIN TÖREN FARKI İLE BİR BİR TARİHE KARIŞIYOR

Başkan Aşkın Tören’in güçlü şehir için güçlü ulaşım ağı parolasıyla kırsalda başlattığı beton yol seferberliği ile 72 mahallenin yıllardır süren ulaşım sorunları bir bir tarihe karışıyor.

Altınordu Belediyesi ekiplerinin 7/24 esaslı bir mesai ile sürdürdükleri beton yolda bu defa yüzlerin güldüğü adres Kısacık Mahallesi oldu.

BETON YOL SEFERBERLİĞİ

KISACIK MAHALLESİ’NDE DE YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Bir çok mahallede eş zamanlı olarak    devam eden beton yol programının Kısacık Mahallesi etabı da tamamlandı. Kısacık Mahallesi Arı sokakta tamamlanan standardı yüksek güvenli ve konforlu beton yol mahalle sakinlerinden de tam not aldı. Yıllardır çektikleri toz ve çamur çilesinden kurtulan mahalle sakinleri “beklediğimiz modern yola kavuştuk. Hizmetlerinden çok memnunuz Başkanımızın. Her daim halkın içinde ve halkın isteklerini dikkate alan Aşkın Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Yolumuz çok güzel oldu Başkanımızdan Allah razı olsun” sözleri ile Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde hem merkezde hem kırsalda şehrin her köşesinde çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi, beton yol programını bu çalışma sezonunda tamamlamayı hedefliyor.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN “İLK GÜNKÜ HEYECANLA VE KARARLILIKLA HİZMETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

Güçlü ve konforlu ulaşım imkanlarının hem şehrin yaşanabilirlik standardını yükselteceğini hem de cazibesini artıracağını ifade eden Başkan Aşkın Tören, ” ulaşılabilirlik, erişilebilirlik bir kent için hayati önemi haizdir. Ulaşım ve altyapı sorunlarını geride bırakmış, konforlu üstyapısı ile herkesin yaşamaktan keyif alacağı bir şehir arzusu ile çalışıyoruz. Şehrimizin, mahallelerimizin altyapı ve ulaşım alanındaki eksiklerini tamamlamak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Kırsal mahallelerimizin ulaşım ağında büyük bir rahatlama sağlayacak beton yol programımızın da artık sonuna geliyoruz. Tamamlanan çalışmanın Kısacık mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bir saniyemizi bile boşa geçirmeden hemşehrilerimize ilk günkü heyecanla hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.