Karizma Haber-karizmahaber.com

ALTINORDU DUR DURAK BİLMİYOR

24 Ağustos 2022 - 15:15
ALTINORDU DUR DURAK BİLMİYOR

Başkan Aşkın Tören’in 72 mahalleyi kapsayan beton yol programı hızlı bir şekilde finale doğru gidiyor.

 

Başkan Aşkın Tören’in 72 mahalleyi kapsayan beton yol programı hızlı bir şekilde finale doğru gidiyor. Kırsalı güçlü bir ulaşım ağı ile donatan beton yol çalışmalarının Işıklı mahallesi etabı da tamamlandı.

Başkan Tören’in 2022’yi yatırım yılı ilan etmesinin ardından yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan Altınordu Belediyesi tam gaz sürdürdüğü çalışmalarla şehrin her köşesini şantiyeye çevirdi.

 

IŞIKLI MAHALLESİ DE TAMAM

 

Bir yandan kent merkezinde dev boyutlu altyapı ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Altınordu, diğer yandan kırsal mahallelerde de hummalı yol çalışmalarına artan bir tempo ile devam ediyor.

Işıklı Mahallesi Doğu Sokak ve Doğu Sokak1’de tamamlanan beton yol mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılandı. Öte yandan Işıklı Mahallesi Avcıoğlu Sokakta tamamlanan beton yol ise bambaşka bir sevince neden oldu. Avcıoğlu Sokakta yaşayan engelli birey Sudenur Avcı, evinin bulunduğu Sokakta Başkan Aşkın Tören’in talimatlarıyla yapılan beton yol ile bir nebze olsun rahat nefes aldı.

Beton yola kavuşan Avcı sevincini şu sözlerle dile getirdi: “Yolların bozuk ve çamurlu olduğundan dolayı evime erişimim yoktu. Ne aracımla ne de kendi tekerlekli sandalyemle eve ulaşmakta çok büyük sıkıntı çekiyordum. Sayın Belediye Başkanım Aşkın Tören bey’e çok teşekkür ediyorum”

 

BAŞKAN TÖREN “VATANDAŞLARIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK HİZMETLERİMİZİ ŞEHRİMİZİN EN UÇ NOKTALARINA KADAR ULAŞTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Kırsalda devam eden beton yol programında sona yaklaşıldığını ifade eden başkan Tören, “yaz çalışma sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek üzere gece gündüz demeden tüm ekiplerimiz ile sahadayız. Beton yol çalışmalarımız ulaşımda büyük bir rahatlama sağladı. Hem merkezde hem kırsalda hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerimizi şehrimizin en uç noktalarına kadar ulaştırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Işıklı Muhtarı Salih Çelik ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirterek Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.