hava 19° Parçalı Bulutlu
DOLAR 20,0115 % % 0.19
EURO 21,3833 % % -0.24
GRAM ALTIN 1.249,93 % % 0,48
ÇEYREK A. 2.043,63 % % 0,48
BITCOIN 27.159,63 % 1.725
SON DAKİKA

AKSOY; İYİLİKTE YARIŞMAK İSTİYORUZ .

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY, Ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim sürecinin son haftasına girdik dedi.

Son Güncelleme :

09 Mayıs 2023 - 22:47

/ 69 kez okundu.
AKSOY; İYİLİKTE YARIŞMAK İSTİYORUZ .

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY, Ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim sürecinin son haftasına girdik dedi.

Ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim sürecinin son haftasına girdik . Artık seçmenimız kararını vermiştir. Kutuplaştırıcı , yalan ve entrikalar ile ayrıştırıcı , tehdit ile korkutucu propagandayı benimseyen başta Akp olmak üzere birlikte yol aldıkları partilere karşı verdiğimiz mücadelede sona yaklaşıyoruz .

Biz yeter artık dedikçe daha da agresif , saldırgan bir hale soktukları bu yarışta her ne olursa olsun iyilikten vazgeçmeyeceğiz . Genel Başkanımız Sn .Meral Akşener’in her fırsatta söylediği ve İYİ Parti’nin her ferdinin de aynı şekilde ifade ettiği gibi , korkmuyoruz.

Biz korkmuyoruz dedikçe anlaşılan gücü elinde tutanların keyfi bozuluyor , umutları kırılıyor ve yirmi yıldır baskı altında tuttukları toplumun uyanışından rahatsız oluyorlar . Her gün bir yerde rakiplerine sözlü saldırılarını ne seçmen ne de bizler ciddiye almıyoruz . Tek çıkar yol olarak gördükleri kaos yaratarak seçimleri meşru olmaktan çıkartmanın türlü yollarını deniyorlar .

Masum insanları akıl almaz yalanlarla suçlamak , ülkenin yarısından fazlasını hain , terörist olarak göstermeye çalışmak bundan sonuç elde edemeyeceğini anlayınca gözdağı vermek için her gün bir yerlerde olayların çıkmasına söylemleri ile destek verip gereken tedbirleri almamak bu korkunun tezahürüdür .

Korkan , köşeye sıkışan insanlar saldırganlaşır . Korkunun ecele faydası yok . Ne yaparlarsa yapsınlar , gi-de-cek-ler. Ama az biraz vatanımızı seviyorlarsa bu ucuz ve iğrenç eylemleri herkesten çok eleştirip , icra makamı olarak durdurmalarını talep ediyoruz . Biliyoruz ki bizleri o kirli ve aşağılık düzene çekmeye çalışıyorlar. Oysa bu ülke son elli yılda bunun acısını fazlası ile çekti .

Çok şey istemiyoruz . Biraz iyi olsunlar yeter. Kirli siyaset dilini bir an evvel bıraksınlar . Aksi takdirde bu seçimde birileri kazanacak ama bu asla adaleti savunan kişilere hergün sözlü , yazılı iftiralar ile saldıranların zaferi olmayacak . Bizim rakiplerimize. tavsiyemiz bu ucuz eylemleri sona erdirmeleri ve bir savaş havası ile darbe söylemi ile halkımızın tercihine ipotek koymamalarıdır

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.